Mapa Polskich Płatności Cashless.pl

Już dzisiaj, o godzinie 12:00 odbędzie się oficjalna premiera raportu „Mapa Polskich płatności” oraz rozstrzygnięcie plebiscytu Cashless Pay 2020. Piszemy o tym z dwóch bardzo istotnych powodów:

  1. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zostać (jako Play24) partnerem merytorycznym tego wydarzenia 🙂
  2. W trakcie spotkania nasza Kierownik rozwoju aplikacji mobilnych – Katarzyna Wiśnios – opowie o rozwiązaniach cyfrowych i innowacjach wprowadzonych w Play24.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Play24 jest najlepiej ocenianą aplikacją wśród największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce! W ciągu ostatnich lat wprowadziliśmy do niej mnóstwo innowacji, o których też pisaliśmy na blogu – między innymi tryb ciemny, możliwość logowania się biometrią (odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy) oraz umożliwiliśmy płatności za faktury i doładowania bezpośrednio z poziomu aplikacji za pomocą Google Pay, Apple Pay czy BLIKa 🙂

Wydarzenie możecie oglądać na cashless.pl lub bezpośrednio poniżej:

 

Komentarze

  1. Witek pisze:

    Aplikacja Play24 naprawdę kompleksowo zarządza numerem telefonu, a szybkie doładowania Google Pay są mega wygodne. Ps. Biometrią odblokujemy aplikacje, natomiast opcji twarzy nie ma. PozdrawiamRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty