Po raz dziesiąty gramy z WOŚP!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

To już ten najgorętszy weekend stycznia! W najbliższą niedzielę kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie gorąco, mimo panujących temperatur i obostrzeń.

To już nasz 10 wspólny Finał!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo aktywności online, a naszym hasłem jest Graj z głową i pomagaj z PLAY! Z pewnością najwięcej ich znajdziecie na stronie playdlawosp.pl, na którą już teraz wszystkich zapraszamy, ale po kolei:

Pierwszą ze specjalnych akcji, które przygotowaliśmy jest przekazywanie pieniędzy na cele WOŚP za transakcje wykonane z poziomu naszej aplikacji Play24 – każde doładowanie lub opłacenie faktury to pieniądze, które przekazujemy na cele Fundacji. Obecnie jest ich:

Na stronie znajdziecie również 4 proste gry – w każdej z nich możecie przetestować swój refleks, spostrzegawczość i bić rekordy, aby wygrywać nagrody! Ale najważniejszą, piątą grę odblokujemy już w niedzielę. Będzie ona przeprowadzana na żywo z naszego studia w namiocie WOŚP na Placu Defilad w Warszawie, ALE zagracie w nią totalnie zdalnie! Oglądajcie transmisję ze studia w niedzielę – przygotowaliśmy własną, fioletową strefę. Pojawią się w niej znani i lubiani twórcy z #TeamPlay<3.

Zaopiekowaliśmy się też wolontariuszami – dostarczyliśmy 120 tysięcy pakietów z maseczkami i smyczami, które obok puszek i identyfikatorów będą charakterystycznym znakiem rozpoznawczym kwestujących. Co więcej w trosce o bezpieczeństwo swoje i spokój ducha najbliższych otrzymali od nas też 6 miesięcy dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina. Mogą dzięki niej na przykład udostępnić swoją lokalizację w czasie rzeczywistym.

Koniecznie pobierzcie też aplikację 29. WOŚP dostępną za darmo na Androida i iOS w sklepach Google Play i Apple App Store. Zobaczycie w niej bieżące statystyki Finału czy będziecie mogli za jej pomocą wpłacić datek. Chyba najbardziej popularnym modułem apki jest quiz o Fundacji i możliwość uzyskania tytułu WOŚPoznawcy!

Mamy też dedykowane startery! Znajdziecie je w naszych salonach, a po zarejestrowaniu numeru i aktywacji otrzymacie 25 GB, nielimitowane rozmowy i SMS-y na 30 dni! Jego koszt to 25 zł, natomiast 5 zł ze sprzedaży każdej takiej SIMki przeznaczamy na cele Fudacji.

Skoro o kartach mowa to musimy też wspomnieć o licytacji 100, absolutnie wyjątkowych, złotych kart – po pierwsze złotych dlatego, że ich fragmenty pokryte są złotem, a po drugie do każdej takiej karty przypisany jest też oczywiście złoty numer. W kilkudziesięciu naszych salonach znajdziecie też puszki WOŚP, do których już teraz możecie wpłacać pieniądze.

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy też specjalnie przygotowaną playlistę na TIDALu, która będzie Was zagrzewać i dostarczy mnóstwo energii!

I oczywiście standardowo każdy chcący pomagać ma możliwość wysłania charytatywnego SMS-a na numer 75 565 o treści SERCE. Jego koszt to 6,15 zł brutto, działa u każdego operatora a całkowity dochód zostanie przekazany na cele Fundacji i jest aktywny aż do 15 lutego.

To co? Do zobaczenia w niedzielę! Sie ma!

Komentarze

  1. Nikodem pisze:

    Czy można Zagrać?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty