Zapłać z Play za pakiety CANAL+ online

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów wideo i rozrywki!

Doskonale wiecie, że od kilku lat rozwijamy usługę PLAY NOW oraz współpracujemy z najlepszymi serwisami wideo, abyście mieli dostęp do jak największego wachlarza treści. Już teraz możecie dopisać do rachunku za telefon czy internet takie usługi jak Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO czy Chilli, a od teraz nasi klienci abonamentowi mają możliwość skorzystania z usługi „Zapłać z Play” również za pakiety w serwisie CANAL+ online! Jesteśmy pierwszym operatorem na rynku, który to umożliwia!

Gdybyście jeszcze nie słyszeli o CANAL+ online to mamy dla Was kilka zdań na jego temat – to nowoczesny serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To super opcja, w której każdy znajdzie coś dla siebie – oferta jest prosta i przejrzysta, składają się na nią 4 kompleksowe pakiety:

Dzięki „Zapłać z Play” możecie szybko i wygodnie aktywować wybrane pakiety a koszt subskrypcji zostanie doliczony do faktury wystawianej przez nas na koniec okresu rozliczeniowego. Oczywiście poprzedzone jest to bezpieczną weryfikacją, która pozwoli na aktywację jedynie właścicielowi numeru. Pakiety można dowolnie konfigurować i zmieniać – włączać i wyłączać w dowolnym momencie.

Nasze PLAY NOW ma też wiele wspólnego z CANAL+ online 💜 Chcemy dostarczać najlepsze treści w najwygodniejszy sposób – z obu serwisów możecie korzystać przez przeglądarkę, aplikacje mobilne na iOS i Androida, aplikację na Android TV czy na dedykowanych dekoderach CANAL+ BOX 4K czy PLAY NOW TV BOX (również obsługującym 4K). Serwisy wspierają też AirPlay oraz Google Cast, dzięki czemu można wygodnie przesłać obraz z urządzenia mobilnego na telewizor czy projektor. W obu można też oglądać wcześniej emitowane programy, cofać i pauzować programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu.

Miłego oglądania!

Komentarze

 1. Mariusz pisze:

  Czy pojawią się kanały :Cinemax ,FilmBox lub canal + ofercie?Raportuj

 2. Maciej pisze:

  Fajnie jakby ogolnie oferta rozbudowala sie o kanaly sportowe C+ bo tutaj to tak srednio jest.Raportuj

 3. Tom pisze:

  Czy mając środki w Play na kartę można nimi zapłacić za canal Plus online?Raportuj

 4. Bach pisze:

  A kiedy nowe kanały w ofercie PLAYNOWRaportuj

 5. bach pisze:

  A kiedy oferta będzie dostępna na kartęRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Obecnie jest dostępna tylko dla klientów z abonamentem. Jeśli chodzi o kartę to można obecnie korzystać na przykład z Wypożyczalni w PLAY NOW.Raportuj

 6. Jobi pisze:

  Żeby był u Was canal+ w ofercie cały z podpisaniem umowy a nie play now bym skorzystał i temu Wam życzę by byłRaportuj

 7. KRZYSIEK pisze:

  Czy pojawią się kanały :TVN 7 HD TVN HD TVN FABUŁA TV 4 HD SUPER POLSAT HD TVP INFO HD TTV HD w ofercie?Raportuj

  • Marcin pisze:

   Z czego mi wiadomo Canal+ planuje wprowadzić wszystkie kanały na platformę z oferty satelitarnej lecz do tego jest potrzebne wyrobienie specjalnej licencji dla każdego kanału żeby było można go transmitować w Internecie. Więc jeżeli twórcy kanałów je wyrobią to Canal+ je wykupi i doda na platformę.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   TV4 mamy w ofercie – jak nowe kanały pojawią się w ofercie to będziemy o tym informować :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty