Najlepsza oferta na rynku! Nawet 140 GB od 35 zł!

Mimo że wiele osób pracuje i uczy się zdalnie to wciąż użycie danych na smartfonie jest bardzo wysokie. Dlatego też wprowadziliśmy oferty, w których znajdziecie nawet

140 GB za 35 zł!

Dzieje się tak dlatego, że za każdą drugą i kolejne karty SIM zapłacicie jedynie 35 zł a dostajecie na nich tę samą taryfę co na pierwszej SIMce. Co więcej piąty numer jest gratis!

Oczywiście nie muszę pisać, że rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane? Do tego w PLAY M, PLAY L i PLAY HOMEBOX dostajecie dostęp do 5G oraz do usługi telewizyjnej PLAY NOW z Pakietem Podstawowym lub do usługi Bezpieczna Rodzina w wariancie Standard na cały okres umowy.

Aby łatwiej było zrozumieć ofertę wklejam tabelkę, która opisuje naszą propozycję:

Do tego mamy smartfony! Możecie oczywiście wybierać ze wszystkich dostępnych w naszej ofercie, ale w wersji ekonomicznej polecamy:

Samsung Galaxy A02s

OPPO A15s

 

Dla naszych klientów mamy też super propozycję na internet bezprzewodowy! Wybierając ofertę z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również otrzymają podwojoną paczkę danych z pełną prędkością – co miesiąc do ich dyspozycji będzie aż 200 GB zamiast dotychczasowych 100.

Warto nie odkładać decyzji o wyborze tych ofert zbyt długo, ponieważ będą trwały jedynie do końca maja. Szczegóły na ich temat i możliwość zakupu znajdziecie jak zwykle na naszej stronie play.pl, podczas rozmowy telefonicznej z numerem 790 500 500 lub naszych salonach sprzedaży (z zachowaniem obostrzeń sanitarnych).

Komentarze

 1. Rukki pisze:

  I to jest coś👍💪Raportuj

 2. Fghb pisze:

  Co to jest 200gb na internet w sieci domowej. Nie skorzystamRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Jest wiele osób, którym taka paczka spokojnie wystarczy :) Jeśli do nich nie należysz to masz do dyspozycji większe pakiety oraz PLAY Internet Stacjonarny.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty