Nowy pakiet z połączeniami na Ukrainę

W 2017 roku zawitaliśmy z konferencją Play we Lwowie, gdzie przedstawiliśmy naszą ofertę dedykowaną obywatelom Ukrainy mieszkającym, uczącym się i pracującym w Polsce. Od tego czasu regularnie proponujemy promocje i nowe treści z myślą o tej grupie mieszkańców Polski. Wystarczy wspomnieć nasze istniejące już pakiety 1000 minut do popularnych ukraińskich sieci czy możliwość dostępu do ukraińskiej telewizji (kanałów, filmów, seriali czy bajek) za pośrednictwem serwisu Megogo, za który można łatwo zapłacić z poziomu ofert Play na Kartę.

Dzisiaj prezentujemy nowy, kompleksowy pakiet, który przygotowaliśmy z myślą o pełnej gamie usług pozwalającej na łączność zarówno w kraju, jak i pozostanie w kontakcie z bliskimi na Ukrainie. W niskiej cenie 35 zł miesięcznie nowy pakiet oferuje:

 • nielimitowane połączenia w Polsce na numery komórkowe i stacjonarne
 • nielimitowane SMS-y w Polsce na numery komórkowe
 • 15 GB danych do wykorzystania w kraju
 • 1000 minut na połączenia do najpopularniejszych sieci na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i lifecell

Można go aktywować od dzisiaj w ofertach Play na Kartę oraz Play Internet na Kartę. Dla wygody występuje w dwóch wersjach:

 • jednorazowej, gdzie wyłącza się po 30 dniach
 • cyklicznej, gdzie odnawia się co miesiąc w przypadku posiadania odpowiednich środków na koncie

Aktywujecie je prosto przez Play24, krótkie kody USSD lub kontakt z naszą Obsługą Klienta.

A! Dotychczasowe pakiety wciąż zostają w naszej ofercie 😉

Szczegóły? Jak zawsze można znaleźć je na specjalnej stronie, na której zebraliśmy wszystkie informacje dedykowane obywatelom Ukrainy mieszkającym w Polsce. Znajdziecie ją zarówno po polsku jak i ukraińsku.

Komentarze

 1. Tom pisze:

  Druga sprawa – dziwni jesteście. Z jednej strony Ukraińcom umożliwiacie płacenie za Ukraińską tv (VoD) Megogo płatność przez kartę sim play na kartę a Polakom za Canal+ nie pozwalacie płacić przez kartę sim play na kartę – dopuszczacie takie płatności TYLKO tzn. abonamentowcom…
  Gdzie tutaj sens i logika?Raportuj

 2. Władca południa pisze:

  Witam,
  Krzychu w regulaminie oferty Data jest info o przyznaniu 4,09 GB w roamingu czy aby napewno??? Data roaming unia pozdrawiam.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty