1 000 GB

Właśnie tyle danych znajdziecie w naszym najnowszym pakiecie internetu bezprzewodowego. To nasza propozycja na współczesne potrzeby całych rodzin, które uczą się i pracują zdalnie a także korzystają z cyfrowej rozrywki wymagającej naprawdę dużo GB.

Aż 1 000 GB dostępne jest w naszej nowej ofercie za 200 zł miesięcznie z routerem obsługującym technologię 5G za 99 zł na start. Najlepiej komplet naszych ofert zaprezentuje tabelka z ulotki:

Szczegóły oferty znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej 🙂

Co więcej pakiet 1 000 GB dostępny jest też w opcji NET BOX – już możecie ją kupić w salonach i przez telefon, natomiast w eshopie pojawi się na początku maja.

Pamiętajcie, że do tej oferty możecie w prosty sposób dobrać też PLAY NOW TV za 10 zł miesięcznie i odebrać prezent w postaci dostępu do Netflix na pół roku (o czym pisaliśmy wczoraj)!

Komentarze

 1. macq pisze:

  2 stówy to ja nie płacę po kablu za wszelkie pierdu!!! :PRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Ja też nie, bo mam Play Internet Stacjonarny (), ale są osoby, które do żadnego „kabla” nie mają dostępu i taka opcja internetu bezprzewodowego to dla nich naprawdę świetna okazja.Raportuj

 2. Maniek pisze:

  Kurde jakieś 3x drożej za ten 1000 niż u pomaranczowychRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   U pomarańczowych takiego pakietu nie ma dostępnego dla klientów indywidualnych, nie ma dostępu do 5G a także dzieli internet na „strefy” – w Play możesz korzystać na terenie całej Polski i co tydzień z innego województwa jeśli sobie życzysz.Raportuj

 3. Luk pisze:

  A może by wreszcie pakiet 100GB dla kart się pojawił?Raportuj

 4. m pisze:

  Dostałam SMS z informacją, że od 5 maja będą zmiany w Play24, ale pod przesłanym w SMS linkiem nie mogę znaleźć żadnego nowego regulaminu, proszę o więcej informacji na ten temat z wypunktowaniem planowanych zmian.Raportuj

 5. Fexi pisze:

  Może tak darmowe gb ma majówkę? Z 10 gbRaportuj

 6. QWERTY pisze:

  KIEDY 500 GB BEZ URZĄDZENIA?Raportuj

 7. Ciekawski pisze:

  Kiedy powrót oferty na kartę z pakietem 200gb i limitem 2mb/s oraz noce bez limitu?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty