Nowy MIX z dodatkowymi GB w prezencie

Poza ofertami na abonament i na kartę możecie też wybrać MIXa, który doczekał się odświeżenia 🙂

Główne zmiany? Więcej internetu! Prosta forma doładowań wraz z możliwością dobrania smartfona za 1 zł to coś, co warto rozważyć na przykład w przypadku osób, które uczą się kontroli swoich wydatków a jednocześnie potrzebują telefonu w niskiej cenie. Wśród nich można znaleźć Xiaomi Redmi 9A, Motorola moto e7 power obecna tylko w ofercie Play, vivo i11s czy Samsung Galaxy A02s.

Mamy też coś dla młodszych użytkowników smartfona – z myślą o nich powstał (już wszystkim znany i lubiany) JUNIOR BOX. Znajdziecie w nim wygodne i nowoczesne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Ciekawym dodatkiem jest też darmowy dostęp do platformy Akademia Team Play, która gromadzi treści pobudzające ich kreatywność oraz edukujące ich na tematy związane ze światem cyfrowym (więcej o niej pisaliśmy w TYM wpisie). Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny miesiąc korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina, która pozwala dzieciom komfortowo i bezpiecznie korzystać ze smartfona a rodzicom dostarcza spokój ducha.

Szczegóły naszych nowych ofert poznacie na stronie internetowej:

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty