9K w Play

4K – mamy już od dawna. Materiały takiej jakości są wyświetlane przez nasz PLAY NOW TV BOX – nasi klienci mogą oglądać choćby Eleven Sports 1 4K czy materiały z biblioteki National Geographic.

8K – tutaj też w tym roku jest w czym wybierać. Część flagowych smartfonów, które sprzedajemy w Play potrafi nagrywać materiały wideo właśnie w takiej rozdzielczości.

O co zatem chodzi z 9K?

W tym tygodniu uruchomiliśmy w Play stację #9000!

Szczęśliwa dziewięciotysięczna stacja znajduje się w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno! Roztacza się z niej taki oto piękny widok:

Regularnie informujemy Was o postępach prac i udowadniamy jak bardzo postawiliśmy na rozwój własnej sieci. To ciężka praca całych zespołów ekspertów, którzy przyczyniają się do tego, aby nasi klienci cieszyli się niezakłóconymi rozmowami w najwyższej jakości czy szybkim internetem o niskim pingu. To intensywne planowanie sieci, analiza jej wykorzystania, ciągłe poszerzenie swojej wiedzy dotyczącej nowych technologii a także współpraca z najbardziej innowacyjnymi dostawcami.

Gorące brawa i słowa uznania dla osób, które przyczyniły się do tego wyniku, jesteście wielcy!

Komentarze

 1. Marcin pisze:

  Ile trwa uruchomienie od czasu postawienia?Raportuj

 2. Azar pisze:

  Gratulację, a kiedy wyłączycie rk Orange?Raportuj

 3. Yanek pisze:

  A już coś wiadomo kiedy ruszy Play ID: GLI6003 ?Raportuj

 4. Ja pisze:

  A jest gdzieś dostępna lista tych stacji?Raportuj

 5. superuser pisze:

  Play to jedyny operator który nie ma kanału komunikacji- forum. Czy tak ma zostać ?Raportuj

 6. Andrzej pisze:

  Witam serdecznie , chciałbym się dowiedzieć czy na nowo uruchomionym maszcie w Stanisławiu Górnym Wad 7004 będzie odpalone więcej częstotliwości . W tej chwili są tylko 2 lte800 , LTE 1800 .Raportuj

 7. Sedo pisze:

  8K dalekie czasy w 2040Raportuj

 8. Ibisz pisze:

  A wiadomo kiedy w Szczecinku 5GRaportuj

 9. Marek pisze:

  Kiedy będzie zasięg na Tatrzańskich szlakach ??Raportuj

 10. Robert pisze:

  prosze zróbcie coś z zasięgiem w okolicach geniusz sokolski powiat woj Podlaskie tu znalesc dobra jakoś graniczy z cudemRaportuj

 11. Adrian pisze:

  Witam serdecznieRaportuj

 12. Adrian pisze:

  Witam serdecznie Proszę napisać kiedy zostanie uruchomiony nowy nadajnik w Piekarach Ślaskich ul.Skłodowskiej,bo już już jest zamontowany na dachu od ponad 2 tygodni ale jeszcze jest nieaktywny. DziękujeRaportuj

 13. Rafał pisze:

  A kiedy ruszy ID: NWT7009?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty