Kruk. Czorny Woron nie śpi

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy odcinek drugiego sezonu bardzo wysoko ocenianego (8,0 na Filmwebie) serialu produkcji CANAL+. Mowa oczywiście o thrillerze Kruk. Drugi sezon o podtytule Czorny Woron nie śpi zapowiada jeszcze więcej emocji i tajemnic. Podlaska historia komisarza Adama Kruka porwała tysiące polskich widzów. Tym razem czeka go powrót do Białegostoku, gdzie poza prowadzeniem śledztwa dotyczącego mafijnych interesów poddaje się też rytuałom szeptów, które mają uzdrowić jego duszę. Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu:

Miałem okazję zobaczyć pierwszy odcinek przedpremierowo i mogę Was zapewnić, że warto. Serial trzyma poziom, a zalążek historii jest bardzo obiecujący. Powracają znani bohaterowie, oczywiście pojawiają się nowi, zwłaszcza komisarz Kołecki i policjantka Justyna, którzy prezentują dwa przeciwstawne podejścia do głównego bohatera. Całość opowieści jest też bardziej dynamiczna.

Specjalna promocja na CANAL+ Online

Warto w tym miejscu przypomnieć, że klienci PLAY mają możliwość obejrzeć serial Kruk. Czorny Woron nie śpi korzystając z naszej promocji – CANAL+ Online możecie oglądać za ponad 50% taniej! Dzięki temu przez pierwsze 3 miesiące subskrypcja to jedyne 20 zł miesięcznie. A po tym czasie? Możecie kontynuować oglądanie w cenie 45 zł lub zrezygnować z usługi – niczym więc nie ryzykujecie i nie musicie się wiązać długim zobowiązaniem. Pozostaje mi tylko zachęcić do korzystania! 🙂

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wcisnąć przycisk ZAMAWIAM i postępować zgodnie z instrukcjami. Gorąco polecam – kiedy jak nie teraz? 😉

Komentarze

  1. Łukasz pisze:

    Polecam. WartoRaportuj

  2. macq pisze:

    Canal + postawił na seriale? To ja podziękuję, bo traci on Premier League!!!
    http://taksiegra.pl/premier-league-od-2022-w-viaplay/Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty