#rePLAYgoodvibes – fotospacer po strefie Play na Pol’and’Rock Festival

Obiecałem Wam wpis ze zdjęciami z naszej strefy na Pol’and’Rocku i oto on! Zobaczcie, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla festiwalowiczów!

Ładowarnie

Zasilenie telefonu na festiwalu to nie lada wyzwanie. Dzięki nam nie trzeba brać ze sobą kilku ciężkich powerbanków. Specjalnie przygotowane przez nas ładowarnie różnią się od tych znanych z poprzednich lat. Aby goście naszej strefy i całego terenu lotniska Makowice – Płoty mogli bezpiecznie naładować swoje urządzenia i nie tłoczyć się przy nich zaproponowaliśmy możliwość ładowania smartfonów w specjalnych skrytkach. Wyglądało to tak:

Totem/wieża

Totalna nowość w naszej strefie! Ta instalacja pełni kilka bardzo fajnych funkcji:

  • Jest to świetny punkt zbiórki dla znajomych – widać go z daleka i jest jasnym punktem na festiwalowej mapie. Wystarczy umówić się pod totemem/wieżą w strefie Play i wspólnie iść na przykład na koncerty na Dużej Scenie.
  • Konstrukcja jest świetnym tłem dla mnóstwa fotek czy relacji z festiwalu – zwłaszcza wieczorem i w nocy, kiedy jest efektownie podświetlona!
  • Finalnie – na jej szczycie znajdują się anteny, które wraz z kilkoma innymi wieżami zapewniają zasięg dla bezpieczeństwa i komfortu wszystkich obecnych na Pol’and’Rock.

Strefa chillout

Całe festiwalowe dni potrafią być męczące i dlatego warto złapać też chwilę wytchnienia. Przygotowaliśmy strefę, w której każdy chętny mógł się zrelaksować. Prezentuje się tak:

 

Scena Red Bull

Chillout dla uszu i duszy 😉 W dzień muzyka i aktywności naszych genialnych animatorów – graliśmy w zbijaka, piłkę nożną, przeciągaliśmy linę… Dni były pełne ruchu i zabawy, a po zachodzie słońca do akcji wkraczali najlepsi DJe, by rozkręcać imprezę.

Kino letnie

Przy współpracy z National Geographic i Red Bull przygotowaliśmy najciekawsze dokumenty i filmy. Na ekranie pokazywaliśmy też wspomnienia z poprzednich edycji, które mieliście okazję przesyłać nam za pomocą strony playdlawosp.pl.

Briefieng prasowy

W czwartek na naszej strefie zorganizowaliśmy też spotkanie dla dziennikarzy. W naszej strefie gościli Jurek Owsiak oraz Renata Przemyk i razem z nimi miałem okazję opowiedzieć nieco na temat Pol’and’Rocka i przygotowywanych atrakcji:

Inne

Mamy też dla Was kilka innych fotek – zobaczcie jak festiwalowicze bawili się w naszej strefie!

 

Komentarze

  1. d pisze:

    Na festiwalu Owsiaka obowiązywała segregacja sanitarna.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty