12 nowych kanałów w PLAY NOW

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Do naszej telewizji dodajemy często nowe kanały, ale teraz to już prawdziwa kumulacja! 😉 Do nowego pakietu START i pakietu PODSTAWOWEGO dodaliśmy:

 • ANTENA HD – kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
 • POWER TV HD stacja muzyczna w jakości HD, z największymi hitami polskiej muzyki rozrywkowej, która króluje na niejednym parkiecie oraz niezapomnianymi zagranicznymi hitami z lat 80-tych i 90-tych.
 • TV HD światowe przeboje muzyki pop i dance w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Oprócz hitów obecnie zdobywających listy przebojów, na kanale NUTA.TV widzowie przenieść się mogą w podróż po największych przebojach ostatniej dekady.
 • TOP KIDS JR HD pierwszy polski kanał pełen piosenek i animacji dla najmłodszych widzów, wszystkie brzdące nauczą się mówić, śpiewać i tańczyć, a także będą mogły poznawać języki obce. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, bo czas spędzony z Top Kids JR to gwarancja bezpiecznej i rozwojowej edukacji od świtu do zmierzchu.
 • HOME TV HD prezentuje audycje związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem oraz programy kulinarne. W ofercie kanału znajdą się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne.
 • TVC HD kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.
 • Active Family w ramówce znajdują się m.in. teleturnieje, programy typu talk-show, materiały dokumentalne oraz reality shows.
 • Polonia 1 pierwsza i obecnie najstarsza, działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Nadaje programy ogólno-rozrywkowe, kierująca swoją ofertę głównie do kobiet programy rozrywkowe, seriale komediowe, telenowele i filmy z gatunku komedia, dramat i romans oraz programy muzyczne.
 • Tele 5 nadaje program o charakterze ogólno-rozrywkowym od ponad 16 lat. W ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.
 • Mixtape TV to wyjątkowa propozycja dla fanów kultury hip-hop! Jedyna, polska stacja muzyczna w 100% poświęcona temu rodzajowi muzyki z Polski oraz ze świata.
 • DW Deutsch niemieckojęzyczny kanał telewizyjny Deutsche Welle (DW), który wchodzi w skład niemieckiej sieci publicznej ARD i prezentuje programy w ponad 30 językach. Nadaje globalnie programy informacyjne, dokumentalne i magazyny tematyczne poświęcone przede wszystkim wydarzeniom w Niemczech, ale również w Europie i na świecie.

W pakiecie Podstawowym PLAY NOW i PLAY NOW TV znalazł się także:

 • TeenNick należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do młodych nastolatków w wieku 10-16. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. Na liście programu znajdą się tytuły chętnie oglądane dotychczas wieczorową porą na Nickelodeon: Sam&Cat, Zagadki Rodziny Hunterów, Niebezpieczny Henryk, Biuro Ochrony Magii, Czy Boisz się Ciemności?

Dodatkowo, każdy klient oferty telewizyjnej otrzymuje również bezpłatny 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay, który może później dodać wygodnie do swojego rachunku w cenie 34 zł. W tej opcji można dobrać dodatkowo Netflix oraz Amazon Prime Video z bogatą biblioteką topowych filmów oraz seriali. Dzięki możliwości podłączenia anteny do dekodera TV BOX klient może powiększyć listę programów dostępnych w pakiecie o kanały telewizji naziemnej. Obecnie dostępne są trzy opcje do wyboru: Pakiet Start z ponad 30 kanałami, Podstawowy z ponad 50 kanałami lub Rozszerzony z ponad 100 kanałami.

Korzystanie z telewizji PLAY NOW TV możliwe jest w wygodny sposób za pośrednictwem urządzenia TV BOX z systemem Android TV oraz nowym, intuicyjnym interfejsem. Materiały można także oglądać na stronie playnow.pl, w aplikacjach mobilnych i w aplikacjach dla smart TV. Więcej informacji na temat oferty oraz aktualne promocje operatora dostępne są na stronie www.play.pl

Komentarze

 1. Stanisław wieloletni klient play pisze:

  Fajnie że coś się rusza z kanałami tylko brakuje kilku kanałów aby oferta była bardzo atrakcyjna TVS śląska telewizja . TOPKIDS bardzo fajny kanał dla dzieci AXNSPIN brakuje do kompletu 2X2 fajne kreskówki TVN 7 brakuje w ofercie i to bardzo CBS EUROPA bardzo fajny kanał filmowy i ostatni to TVN FabułaRaportuj

 2. ByłyAbonent5letni pisze:

  Wszystkie kanały oprócz Teen nick oraz Home TV to kanały nie kodowane FTA dostępne na dowolnym tunerze satelitarnym ustawionym na SAT Hotbird 13ERaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty