50 zł za dwie karty SIM i internet stacjonarny dla Firm

Dzisiaj ruszamy ze specjalną promocją dla biznesu – i to jaką!

Internet stacjonarny do biura i abonament głosowy dla 2 numerów za jedyne 50 zł miesięcznie

W prowadzeniu własnej działalności niezwykle ważną rolę odgrywają niezawodne narzędzia. W przypadku dostępu do sieci najlepszą opcją dla wielu firm jest stabilne łącze stacjonarne w połączeniu z nowoczesnym routerem Wi-Fi. Do tego niezbędne są usługi głosowe, oczywiście z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami. Właśnie takie rozwiązanie oferujemy w najnowszej promocji.

Dwa numery wraz z komfortowym internetem stacjonarnym można mieć za jedyne 50 zł miesięcznie. Wystarczy przenieść swoje numery do Play i cieszyć się z nowej oferty. Dostępność usługi pod wybranym adresem można łatwo sprawdzić na stronie dlafirm.play.pl/internet-stacjonarny. Co, jeśli w Twoim biurze nie ma jeszcze infrastruktury pozwalającej na takie rozwiązanie?

Wtedy z pomocą przychodzi alternatywa w postaci internetu bezprzewodowego. Nielimitowany internet z pakietem 100 GB z pełną prędkością wraz z dwoma abonamentami głosowymi również otrzymacie w niskiej cenie 50 zł miesięcznie. W takim przypadku przynajmniej jeden numer musi być przeniesiony od innego operatora.

Chcesz skorzystać tylko z internetu stacjonarnego do biura?

Na to też jesteśmy przygotowani. Małe firmy mogą znaleźć u nas 3 warianty tej usługi w naprawdę niskim miesięcznym abonamencie:

  • 150 Mb/s za 20 zł
  • 300 Mb/s za 30 zł
  • 600 Mb/s za 40 zł

To wyjątkowo atrakcyjna propozycja za komfortowe warunki pracy z biura.

Jak zawsze przy ofertach dla Firm podajemy ceny netto. Więcej szczegółów można znaleźć w salonach, na stronie dlafirm.play.pl/internet-stacjonarny oraz u Doradców Biznesowych.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty