Badanie preferencji i zwyczajów użytkowników internetu w Polsce [infografika]

Dzisiaj opublikowaliśmy bardzo ciekawe wnioski z badania przeprowadzonego przez niezależną firmę na temat preferencji i zwyczajów Polaków korzystających z internetu. Okazuje się, że aż 90% badanych jest otwartych na zmianę dostawcy, a najbardziej zaufanymi firmami dostarczającymi internet są operatorzy komórkowi. Ważny jest też aspekt pakietu „wszystko w jednym”, czyli wygodnego połączenia rachunków za telefon, telewizję i właśnie dostęp do sieci. 2/3 badanych korzysta z internetu domowego na 4 i więcej urządzeniach, więc potrzebują też routera bezprzewodowego, który umożliwia podpięcie wielu sprzętów jednocześnie. Jeśli mowa o prędkościach to przy łączu domowym aż 86% badanych potrafiących ją określić definiuje próg 600 Mb/s jako całkowicie wystarczający, a wśród nich znajdują się też tacy, którym starczają niższe wartości, jak choćby 150 Mb/s. A ile miesięcznie powinien kosztować taki domowy internet? Okazuje się, że najbardziej akceptowalnym przedziałem jest 30 – 50 zł miesięcznie.

Z pełnym komunikatem możecie zapoznać się na stronie naszego biura prasowego, natomiast warto zapoznać się z wpisem do końca 🙂

Artur Dominiak, Dyrektor Departamentu Usług dla Domu w Play, tak skomentował te badanie:

Jesteśmy świadomi jak dynamicznie zmienia się rynek i świat. Jako lider rynku telekomunikacyjnego wychodzimy naprzeciw tym zmianom tak, aby nasi klienci mogli znaleźć u nas najkorzystniejsze rozwiązanie odpowiadające swoim potrzebom. Dlatego dostarczamy kompletne rozwiązania dla domu, a internet stacjonarny to doskonałe uzupełnienie naszej oferty. Stałe, stabilne łącze internetowe w połączeniu z usługami mobilnymi pozwoli w pełni zaspokoić potrzeby Polaków związane z łącznością i rozrywką. Nasze usługi to wygoda i oszczędność w comiesięcznych wydatkach – nasza oferta internetu stacjonarnego to niższe ceny i umowa bez zobowiązania. Przede wszystkim skupiamy się na jakości, cały czas zapewniając najlepszą możliwą cenę i najnowocześniejsze rozwiązania dla klienta. Wiemy jak zadbać o klienta a nasze ambicje są duże i będziemy je konsekwentnie realizować.

Przygotowaliśmy też infografikę, na której zmieściliśmy najciekawsze naszym zdaniem wyniki:

Te wyniki jasno wskazują, że Polakom zależy na solidnym łączu w domu, ale z drugiej strony nie lubią za nie przepłacać. Warto w takim razie rzucić okiem na naszą ofertę internetu stacjonarnego. Wciąż mamy w ofercie opcję na internet bez zobowiązań, dzięki której można przekonać się jak takie rozwiązanie sprawuje się w domu i to już od 35 zł miesięcznie! A jeśli macie u nas abonament telefoniczny i wiecie, że taki internet stacjonarny przyda się na dłużej to możecie go mieć nawet od 30 zł miesięcznie!

Naszej usługi warto szukać zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach – Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, Pruszków, Żary, Sochaczew, Racibórz, Piaseczno, Tczew, Żory, Ustka, Czeladź, Bartoszyce czy Prudnik to tylko niektóre z nich. Sprawdźcie czy oferta jest dostępna pod Waszym adresem zamieszkania na stronie oferty.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty