Grand Mobile Photo – zgłoś się do konkursu

Bardzo lubię pisać o fajnych inicjatywach, tym razem od samego poniedziałkowego poranka mamy dla Was news na temat konkursu fotograficznego, którego zostaliśmy partnerem.

Grand Mobile Photo to konkurs międzynarodowy, twórcy biorący w nim udział mogą być zarówno zawodowcami jak i amatorami. Jedyny warunek ograniczający to wykonanie zdjęć smartfonem/tabletem, bo to nie aparat jest najważniejszy, ale dobre oko i zmysł. Współpracują przy tej edycji wydarzenia ze światową społecznością Igers, która skupia dużą społeczność świetnych twórców publikujących swoje fotografie na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Grand Mobile Photo (@grandmobilephoto)

Jeśli macie smykałkę do robienia kreatywnych zdjęć, w których kolory i kompozycja olśniewają, zaskakują czy skłaniają do refleksji to koniecznie go sprawdźcie. Szczególnie polecam kategorię Nature, Landscape & Environment, nad którą objęliśmy patronat. Pokaż swój punkt widzenia, uwiecznij piękne widoki lub wręcz przeciwnie – przykuj uwagę do otaczających nas problemów środowiskowych. Łączna pula nagród w konkursie to 12,5 tysiąca euro!

Jest to konkurs profesjonalny, a zgłoszenia są płatne, natomiast – specjalnie dla Was mamy trochę kodów, dzięki którym opłata za zgłoszenie zdjęcia w naszej kategorii zostaje zredukowana do 0 zł. Wystarczy przy wypełnieniu formularza podać kod gmp-play. Działa do wyczerpania zapasów, więc warto się pospieszyć!

Zgłoszeń do konkursu możecie dokonywać do 30 września! Powodzenia! 😉

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

 

Aktualizacja:

Możecie też obejrzeć transmisję z gali konkursu, która odbędzie się 29 listopada, o godzinie 16:00. Będzie można ją oglądać na Press.pl, na WP.pl oraz na Facebooku Grand Mobile Photo i Press.

Komentarze

 1. Pablo pisze:

  Hej,
  dzięki za info i za kod ;) …
  właśnie puściłem moje zdjęcie …
  zobaczymy co z tego będzie ;)

  Pozdrowienia dla całego zespołu ;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty