DIZI w pakiecie Extra w PLAY NOW

Dzisiaj do naszej usług telewizyjnych dodajemy nowy kanał – DIZI. Będzie on dostępny bez dodatkowych kosztów w pakiecie Extra, a także w wariantach rozszerzonych PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX. Wszyscy użytkownicy naszej telewizji mają możliwość oglądania nowego kanału niezależnie od posiadanych pakietów przez najbliższe 3 miesiące – do końca stycznia 2022 roku.

DIZI to kanał telewizyjny, który zabiera widzów w pasjonującą podróż do świata tureckich seriali. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali premium, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. DIZI prezentuje chwytające za serce historie przedstawione na tle tureckiej kultury, sposobu życia i unikalnej ścieżki dźwiękowej. To opowieści o miłości i zdradzie, skomplikowanych relacjach międzyludzkich i więzach rodzinnych. DIZI skradł serca widzów na całym świecie – kanał jest obecny już w kilkudziesięciu krajach i udowadnia, że emocje nie znają granic. Hitami ramówki kanału DIZI są m.in. seriale „Narzeczona ze Stambułu”, „Maleńkie morderstwa” czy „Miłość i brudne pieniądze”.

Udanego oglądania!

Komentarze

  1. fan pisze:

    Dawać TVN FABUŁA.CBS EUROPA.TVSRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty