Pamiętaj – dostęp do Viaplay na 30 dni za darmo

Udostępnij

Chcesz mieć dostęp do sportowych emocji na żywo, filmów, bajek i seriali w jednym miejscu? Włącz dostęp do Viaplay przez 30 dni za darmo i oglądaj największe produkcje filmowe, w tym najpopularniejszy hity, taki jak: „Wilk z Wall Street”, „Mission: Impossible” czy „Iluzja”. Dla najmłodszych: „Padington”, „Hotel Transylwania II” czy „Smerfy II”.

Wypróbuj Viaplay przez 30 dni za darmo i ciesz się dostępem do obszernej biblioteki filmów i seriali.

Najwyżej oceniane produkcje

Dobry Doktor IV

Dr Shaun Murphy jest młodym chirurgiem o niezwykłym intelekcie, ale wątpliwych umiejętnościach społecznych z powodu autyzmu. Mimo choroby jest jednak zatrudniony w prestiżowym szpitalu. Czy będzie w stanie pomóc innym ludziom i uratować komuś życie?

Fort Boyard

Reality show prowadzone przez Elę Romanowską i Mariusza Kałamaga. Weźmie w nim udział ponad 40 polskich gwiazd.

Oryginalne produkcje Viaplay

Nie przegap popularnych oryginalnych skandynawskich produkcji firmy Viaplay, szczególnie polecamy:

Close to me, sezon 1

Serial oparty jest na powieści Amandy Reynold o tym samym tytule. Jo Harding wiedzie sielankowe życie u boku swojego męża. Pewnego dnia doznaje urazu, wskutek którego z jej pamięci zostaje wymazany cały rok. Wkrótce kobieta odkrywa, że jej życie było tak naprawdę dalekie od ideału.

Those Who Kill, sezon 1 // Pod osłoną mroku

Aby rozwiązać sprawy najbardziej brutalnych zbrodni, duńska policja musi zrozumieć sposób myślenia przestępców. Do pomocy zostaje wezwana Louise Bergstein, była profilerka i ekspertka od seryjnych morderców.

Dla najmłodszych

Potrzebujesz chwili dla siebie? W Viaplay możesz uzyskać dostęp do tysięcy godzin rozrywki i treści edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku, szczególnie polecamy:

Hotel Transylwania

Pełna potworów komedia o przygodach w Hotelu Transylwania, w którym mają mieszkać ludzie. Tym razem Drac martwi się, że jego wnuk Dennis, pół człowiek, pół wampir, nie wykazuje wystarczającej liczby wampirzych znaków. Dlatego postanawia poddać Dennisa specjalnemu szkoleniu. Sprawy stają się jednak nieco bardziej pokręcone, gdy bardzo staromodny ojciec Draca niespodziewanie pojawia się i dowiaduje się o tajemnicy, którą skrywa jego syn.

SpongeBob Kanciastoporty

Serial animowany przedstawiający żółtą gąbkę morską o nazwie SpongeBob. SpongeBob wraz ze swoim najlepszym kumplem rozgwiazdą Patrickiem przeżywa szalone przygody w podwodnym miasteczku Bikini Dolne.

Sport

Dodatkowo serwis oferuje mecze na żywo Bundesligi, Ligi Europy UEFA i UEFA Europa Conference League.

Masz abonament w Play? Włącz dostęp do Viaplay przez 30 dni za darmo, później 34 zł miesięcznie. Dostęp do usługi można aktywować w aplikacji Play24 lub na TV BOXie. Z promocji można skorzystać tylko raz i w dowolnym momencie ją anulować.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości