Premiera w Wypożyczalni PLAY NOW – Mads Mikkelsen w oscarowym „Na rauszu”

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Dzisiaj w naszej Wypożyczalni PLAY NOW debiutuje bardzo ciekawy tytuł! „Na rauszu” opowiada o grupie przyjaciół – nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

Thomas Vinterberg do projektu zaprosił większą część swojego zespołu z filmu „Polowanie”. W obsadzie znaleźli się również Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe i Susse Woldem. Scenarzystą filmu jest Tobias Lindhol („Polowanie”, „Komuna”). Wisienką na torcie jest niesamowita rola Madsa Mikkelsena tego zwyczajnie nie sposób wyrazić słowami trzeba koniecznie to zobaczyć :)

Film „Na rauszu” zdobył Oscara dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego, był też nominowany do Oscara za reżyserię. Film zdobył również 4 statuetki Europejskich Nagród Filmowych w najważniejszych kategoriach, film otrzymał również BAFTĘ i Cezara dla Najlepszego Filmu Zagranicznego. W tej samej kategorii nominowany był do Złotego Globu.

Z Wypożyczalni można korzystać na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, Smart TV dla LG i Samsung z systemem Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX oraz innych urządzeniach z systemem Android TV. Dzięki prostemu procesowi zakupowemu potwierdzanemu SMSem usługa jest przyjazna i wygodna. Co więcej mogą z niej korzystać także osoby korzystające z ofert na kartę!

Film „Na rauszu” znajdziecie przez wyszukiwarkę PLAY NOW lub wchodząc w bezpośredni link.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty