Routery TP-Link w Play!

Zawsze bardzo się cieszę z tego, że możemy zaproponować nowe urządzenia w ofercie. Tym razem witamy nowego producenta w kategorii routerów stacjonarnych – TP-Link!

Te cenione urządzenia w kategorii sieci bezprzewodowych – niezawodne, wydajne i dostępne w ponad 170 krajach, a teraz także w ofercie Play 🙂 Proponujemy dwa ciekawe modele:

TP-Link TL-MR6400 (kat. 4)

 

TP-Link Archer MR600 (kat. 6)

Oba urządzenia wyróżniają się nieskomplikowaną konfiguracją oraz łatwością w użytkowaniu, oba posiadają także dwie obracane i składane anteny LTE, co pozwala na najlepsze ustawienie ich względem nadajnika. Dla jeszcze bardziej stabilnego połączenia oferują też połączenie przewodowe przez porty Ethernet. Dodatkowo model Archer MR600 pozwala na utworzenie sieci dwupasmowej (2,4 oraz 5 GHz) a także obsługuje Carrier Aggregation.

Dodatkowo oferują też obsługę za pomocą specjalnej, prostej w obsłudze i dostępnej w języku polskim aplikacji TP-Link Tether, dzięki czemu ich konfiguracja jest szybka i intuicyjna.

Oba są dostępne zarówno razem z ofertą naszego internetu bezprzewodowego (już od 1 zł na start) oraz samodzielnie, bez umowy – koniecznie je sprawdźcie w naszym eshopie 😉

 

PS: Dla bardziej wymagających w naszej ofercie są też dostępne systemy sieci mesh TP-Link, dzięki którym możecie rozszerzyć zasięg sieci Wi-Fi na bardzo duże powierzchnie (przydatne zwłaszcza jeśli mieszkacie w dużym domu czy mieszkaniu).

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty