Zapłać z Play za pakiety Player i TVN24 GO

Chyba nikogo nie muszę przekonywać, że zakupy mobilne „Zapłać z Play” czy „Zamów z Play” to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna metoda płatności za różne usługi, bilety czy dobra cyfrowe. Możecie dopisać swoje zamówienia do rachunku i opłacić je razem z abonamentem telefonicznym na jednej fakturze. Dzisiaj do obsługiwanych usług dołączają kolejne:

Od dziś klienci Play i Red Bull MOBILE na abonament mogą subskrybować pakiety Player i TVN24 GO doliczając je do rachunku Play.

Player.pl to najpopularniejszy polski legalny serwis VOD, gdzie można znaleźć zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy, jaki i treści lifestylowe, motoryzacyjne i sportowe oraz tytuły dla dzieci. Do tego bogaty wybór formatów Player Original oraz Discovery+ Originals, których nie da się obejrzeć nigdzie indziej! Player daje możliwości korzystania z pakietu z bliskimi, co oznacza, że wystarczy zapłacić raz, a kontem można dzielić się nawet z 5 osobami. Ulubione programy można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie – jedna osoba serial lub mecz, a dziecko bajkę! Player oferuje łącznie niemal 5 tys. polskich i zagranicznych tytułów. Potrzeba ponad 3 lat oglądania non-stop, żeby zobaczyć wszystko.

W Player z poziomu konta można zasubskrybować i dopisać do rachunku w Play nie tylko wszystkie pakiety Player, ale i  pakiety Eleven Sports, Eurosport, HBO, Canal+ oraz Kanały TV. Plakiety tematyczne można zamówić wraz z dowolnym wariantem Playera, każdy osobno lub wszystkie jednocześnie w Pakiecie UNLIMITED.

UWAGA PROMOCJA!

Przy wybraniu pakietu Player (z reklamami) na 30 dni i skorzystaniu z „Zapłać z Play” pierwszy miesiąc oglądania to tylko 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zaakceptować standardową cenę pakietu wyświetlaną w procesie zakupowym. Obniżoną kwotę (do 1 gr) można zobaczyć na fakturze i w aplikacji Play24 oraz w wiadomości SMS zaraz po zakupie. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może skorzystać z promocji tylko raz.

Dzięki serwisowi TVN24 GO widzisz więcej, rozumiesz lepiej. Pakiet obejmuje dostęp do wszystkich programów z anten TVN24 i TVN24 BiS. Dostęp daje możliwość oglądania, kiedy chcesz i gdzie chcesz. TVN24 GO to także poruszające reportaże, najlepsze dziennikarstwo śledcze, mocne i ciekawe dokumenty. Cała biblioteka programów informacyjnych oraz programy autorskie i publicystyka są dostępne na żywo oraz z opcją cofania do 7 dni. Zapłać z Play za dostęp do TVN24 GO i bądź zawsze na bieżąco.

 

Więcej informacji na www.play.pl/dcb oraz na stronie promocji.

Zobaczcie też inne wpisy, w których poruszaliśmy temat Zakupów Mobilnych:

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty