Ciepłych Świąt

Święta to zazwyczaj możliwość spędzenia czasu z najbliższymi, chwila odpoczynku od codzienności czy doskonała okazja do zebrania energii na cały przyszły rok. To okres pełen ciepła i dobrych emocji.

Mamy nadzieję, że w miarę możliwości widzicie się z bliskimi fizycznie, ale jednocześnie pamiętacie o zdrowiu swoim i innych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, abyście mogli pozostać w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi także rozmawiając przez telefon, wysyłając SMSy czy komunikując się przez internet.

Cały zespół PLAY życzy wesołych, zdrowych i ciepłych Świąt 💜

Komentarze

 1. stach pisze:

  dlaczego nie obslugujecie wiosek wokol miast ,miliony ida na durne reklamy z czego niema kasy pisze z powiatu kaliskiego gmina godziesze gdzie zrobiono swiatlowod ale play jest nie dostepny ,kilka tys ludzi korzysta z drogiej inei moze by uderzyc wlasnie w taki rynek a nie pchacie sie do miasta gdzie kazdy ma dostep do lokalnych dystrybutorow tel i i nternetu ,zamiast wydawac miliony na marnych aktorow moze trzeba zainwestowac nie w miasta a w gminy przyscienneRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Nie zgadzam się – na przykład w Wielkopolsce mamy mnóstwo małych miejscowości w zasięgu światłowodu.Raportuj

 2. Desix pisze:

  Kiedy info od nowych nadajnikach LTE i LTE+ od października nie ma informacji ile stacji nowych itp.?Raportuj

 3. Życzenia pisze:

  W 2022 roku życzę Wam uruchomienia eSIM :)Raportuj

 4. Badyn pisze:

  Witam serdecznie. Rok temu został uruchomiony nadajnik w Stanisławiu Górnym WAD7004 do tej pory działa na nim lte 1800 lte 800 UMTS i GSM. Chciałbym się dowiedzieć czy będą dokładane nowe częstotliwość na tle i agregacja i zwększona moc bo jak na razie to słabo on działa a szkoda.Raportuj

 5. Jacek pisze:

  Proszę o listę tych małych miejscowości z Wielkopolski i z Małopolski….Raportuj

 6. Władca południa pisze:

  Dzień dobry a kiedy lista nowych bts?? dawno nic nie było:(Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty