Cykliczne doładowania w Play na Kartę

Chcemy, aby korzystanie z naszych usług było jak najbardziej komfortowe, proste i po prostu wygodne. Dlatego do naszych ofert Play na Kartę dodaliśmy możliwość doładowań cyklicznych. Całość jest bezpieczna i bardzo prosta w konfiguracji, a po jednorazowym ustawieniu nie wymaga żadnych dodatkowych akcji. Wszystko odbywa się w aplikacji Play24.

Dajemy aż 3 opcje przy włączeniu usługi:

 • stały dzień miesiąca i stała kwota
 • przy utracie ważności konta stałą kwotą
 • przy odnowieniu pakietu cyklicznego (kwotą odpowiadającą cenie pakietu)

Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać odpowiadający sobie tryb doładowań. Po wybraniu jednej z opcji wystarczy podpiąć swoją kartę płatniczą i to wszystko!

Każda operacja doładowania (lub jego nieskutecznej próby w przypadku braku środków na koncie bankowym) jest potwierdzana SMSem. Usługa jest bezpłatna – zarówno przy aktywacji jak i prowizji za doładowanie (100% kwoty trafia na konto główne).

Do tego proponujemy nowe bonusy za doładowania! Przy każdym doładowaniu za co najmniej 10 zł do końca stycznia 2022 roku dostaniecie pakiet:

 • 10 GB – przy doładowaniu cyklicznym
 • 5 GB – przy doładowaniu jednorazowym przez aplikację Play24 lub przez play.pl

Bonusowe dane są ważne 5 dni. Promocja obowiązuje dla taryf Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta i Play na Kartę odNOWA. Szczegóły znajdziecie jak zawsze na play.pl 🙂

Komentarze

 1. empatka pisze:

  Co z bonusemza doładowania na konto promocyjne które było do tej pory? Doładowalam konto a środki promocyjnenie nie zostały przedłużone… :(Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Bonusowe gigabajty zastępują bonus na konto promocyjne – jedna promocja się skończyła, inna zaczęła :)Raportuj

 2. Polska ponad cały świat pisze:

  10GB na 5 dni to oranie dzień i nocRaportuj

 3. Michu pisze:

  Niestety ale bonus strasznie lipny i słaby, mając pakiet Internetu w formule i tak nie jestem w stanie z niego skorzystać, a dodatkowe środki np. można było wykorzystać na mms, których notabene w miesiącu zdarzyło się wysłać z 3-4, a teraz zonk, bo albo trzeba konto doładować większa kwota niż pakiet, lub pożegnać się z mmsami. Niestety niektórzy dalej żyją w poprzedniej epoce i nie używają komunikatorów. Kolejna sprawa to wyłączenie zasięgu T-mobile, szkoda, że tylko nie sprawdziliście czy wszędzie akurat macie dobry zasięg – północno wschodnia część podlaskiego powstały dziury w zasięgi – jeziora, lasy a waszych masztów tam jak na lekarstwo…Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Polecamy korzystać z automatycznego wyboru zasięgu – sieć Orange jest wciąż dostępna a jej pokrycie jest niemal identyczne co T-Mobile.Raportuj

 4. Mateusz pisze:

  Kiedyś miałem cykliczne doładowanie konta przez aplikację mobilną, generalnie spełniało to swoją funkcję ale to co proponujecie jest o wiele wygodniejsze :)
  Aktywowałem doładowanie konta „dzień przed” rozpoczęciem nowego pakietu (tego w aplikacji mobilnej nie ma, tam miałem na sztywno ustawiony konkretny dzień co się powtarzało raz w msc.)
  Teraz ofertę na kartę mam prawie jak abonament :P
  Brakuję tylko mms-ów w pakiecie za 25 zł :( (tak wiem że są w wyższych pakietach) :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty