e-bilet na autostradę kupisz w Play przez aplikację Autopay

Koniec szlabanów na A2 i A4. Jak kupić e-bilet na autostradę? Klienci Play mają lepiej, mogą dopisać opłatę do rachunku poprzez aplikację Autopay.

Od 1 grudnia zmienił się sposób płacenia za przejazd państwowymi płatnymi autostradami. Ten tekst powinni przeczytać przede wszystkim podróżujący autostradami A2 i A4. Znikają z tych odcinków bramki poboru opłat 😊 Nowy system został wprowadzony w celu usprawnienia przejazdu i rozładowania korków przed bramkami. I faktycznie – sam przejazd jest dużo szybszy. Niestety osoby, które rzadko poruszają się autostradami lub po prostu są mniej techniczne, mogą mieć trudności z poprawnym skonfigurowaniem aplikacji czy pamiętaniem o obowiązku zakupu biletów na stacjach.

Dla klientów Play mamy jednak dobrą wiadomość – wystarczy pobrać aplikację Autopay i do rejestracji użyć numeru telefonu w Play na abonament! Następnie wystarczy ustawić metodę płatności ZAPŁAĆ Z PLAY do wyżej wymienionych lub do wszystkich odcinków autostrad. Zbliżając się do wjazdu na płatny odcinek państwowych autostrad:

  • A2 Konin – Łódź

oraz

  • A4 Wrocław – Gliwice

aplikacja wykryje nasze położenie i zamówi bilet automatycznie! Po zjechaniu z autostrady opłata zostanie dopisana do rachunku Play, a potwierdzenie przyjdzie SMSem.

Co więcej aplikacja Autopay jest dopracowana z myślą o podróżnych:

  • nie zużywa niepotrzebnie baterii ciągłym pytaniem o lokalizację;
  • oferuje prosty proces zakładania konta;
  • nie wymaga autoryzacji profilem zaufanym;
  • bilet zamówi „za nas” zamiast ręcznego wybierania przejeżdżając przez bramki.

Z rozwiązania mogą korzystać kierowcy aut osobowych, motocykli i busów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Autopay a więcej usług, za które możecie zapłacić z Play poznacie na stronie opisującej usługę.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty