Filmy za 5 zł i świąteczne hity w Wypożyczalni PLAY NOW

Już jutro startujemy z nową promocją! Od 16 do 19 grudnia w naszej Wypożyczalni PLAY NOW wybrane produkcje filmowe możecie obejrzeć tylko za 5zł. Wśród nich takie hity jak „Pętla”, „Bogowie”, „Pitbull. Ostatni pies” czy „Uprowadzona 3”.

PĘTLA

Przekorny los łączy losy młodego stróża prawa Daniela oraz dwóch bliźniaków z Ukrainy. Mężczyźni pomagają policjantowi szybko awansować na oficera Centralnego Biura Śledczego. Niedługo potem, Daniel przejmuje kontrolę nad domem publicznym na Podlasiu. Od tej pory, staję się obiektem poszukiwań polskich służb specjalnych oraz rosyjskiego wywiadu.

Gwiazdy w obsadzie: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke

PITBULL. OSTATNI PIES

Po śmierci jednego z funkcjonariuszy policji dochodzi do zjednoczenia kolegów po fachu, w myśl zasady ‘My, psy, musimy trzymać się razem’. Na drodze stają im jednak codzienne problemy – budżet, zwolnienia i przeniesienia. Aby przeciwstawić się gangsterom komendant ściąga doświadczonych policjantów – Despero, Metyl i Quantico. Nikt nie spodziewa się jednak, że do walki o dominację między gangami z Pruszkowa i Wołomina wejdzie trzeci gracz – Czarna Wdowa.

Gwiazdy w obsadzie: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura

BOGOWIE

Ambitny kardiochirurg – Zbigniew Religia, zamierza dokonać pierwszego zabiegu przeszczepu serca. Pomimo oporu ze strony starszych mistrzów i przedstawicieli partii komunistycznej udaje mu się dokonać rewolucji w polskiej medycynie. Jaką cenę będzie musiał zapłacić za sukces?

Gwiazdy w obsadzie: Tomasz Kot, Piotr Głowacki

ŚWIĄTECZNE FILMY W WYPOŻYCZALNI

Na zimowe, mroźne wieczory szczególnie polecamy świąteczne produkcje filmowe dostępne całym czas, w naszej Wypożyczalni w PLAY NOW. Oglądaj takie tytuły jak „Listy do M. 4”, „Firmowa gwiazdka”, „Miłość jest wszystkim”, „Kochajmy się od święta” czy „Złe mamuśki 2”. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ‘Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra’, ‘Mały miś i najpiękniejszy prezent’ oraz ‘Mikołaj i spółka’.

Nie możesz tego przegapić! Więcej świątecznych tytułów znajdziesz TUTAJ. Z Wypożyczalni mogą skorzystać klienci, którzy mają abonament w Play, posiadają usługę PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX lub korzystają z ofert na kartę.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty