Kupuj gry ze sklepu Microsoft Xbox z Play w ofertach na kartę

Udostępnij

Od ponad 3 lat umożliwiamy płatności z Play w Sklepach Microsoft i Xbox Store dla klientów abonamentowych. Wiemy, że wielu naszych klientów ofert na kartę oraz MIX oczekiwało na możliwość korzystania z tej wygodnej formy płatności próbując ustawić ją na swoich numerach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właśnie wprowadziliśmy taką możliwość 😊

Od teraz ze środków z doładowania na kartę lub mix można kupować gry i dodatki do gier na konsolę Xbox oraz na komputery PC w sklepie Microsoft Store.

Aby skorzystać z usługi Zamów z Play w przypadku ofert na kartę wystarczy wybrać metodę płatności „Telefon Komórkowy”, a następnie z listy wybrać „PLAY NA KARTĘ” i wpisać numer telefonu w Play. W celu autoryzacji należy przepisać kod pin przesłany SMSem na telefon. Po chwili możemy już opłacać zakupy gier ze środków zgromadzonych na koncie głównym. Każda transakcja w sklepie musi być potwierdzona hasłem do konta Microsoft.

Na ten moment z Play na kartę płacić można za pojedyncze gry lub dodatki do gier. Płatności działają w każdej taryfie na kartę lub mix (po pierwszym doładowaniu). Przez zakupem wybranej gry należy upewnić się czy posiadamy wystarczające środki na zakup. Z Play zakupicie każdą grę lub dodatek, której wartość nie przekracza 230 zł.

Szczegółowe informacje o usłudze oraz więcej miejsc, gdzie można płacić z Play znajdziecie na www.play.pl/dcb.

 

grafika główna: Microsoft ©

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości