Pierwsza gala KSW w Viaplay już 18 grudnia! Walka wieczoru Mamed Chalidow – Roberto Soldić

Macie Viaplay? W Play możecie z niego korzystać przez 30 dni za darmo lub wybrać jedną z ofert z dostępem do serwisu w cenie usługi. Dlaczego warto?

Już w sobotę, 18 grudnia odbędzie się pierwsza gala KSW z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA, w tym m.in.  Mameda Chalidowa, Roberto Soldici, Daniela Torresa i Salahdine Parnasse. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo od godz. 18:00 właśnie w Viaplay.

Główna walka o pas wagi średniej stoczy się pomiędzy dwoma mistrzami swoich kategorii Mamedem Chalidow, kategoria średnia – Roberto Soldić, kategoria półśrednia. Polak czeczeńskiego pochodzenia, 41 -letni Mamed Chalidow jest żywą legendą KSW, która powalczy o trofeum wagi średniej ze swoim 26-letnim, bośniackim przeciwnikiem Roberto Soldić, który będzie walczył o mistrzostwo w dwóch kategoriach wagowych. Druga walka o pas mistrzowski odbędzie się w wadze piórkowej. Zmierzą się w niej Daniel Torres, który ponownie skrzyżuje rękawice z Salahdinem Parnasse. To będzie rewanżowe starcie po styczniowej walce, gdy niespodziewanie Torres pokonał rywala, dla którego była to pierwsza porażka w zawodowej karierze. Oprócz dwóch walk mistrzowskich, zobaczymy jeszcze kolejne osiem pojedynków. Mocnym akcentem na ich tle będzie walka w wadze ciężkiej, gdzie Michał Kita skrzyżuje rękawice z Markiem Samociukiem oraz walka kobiet, gdzie Anita Bekus zmierzy się z Magdaléna Šormová.

 

To nie wszystko, ponieważ w nadchodzącym 2022 roku serwis Viaplay zaplanował kolejne 12 gal KSW ze specjalnym komentarzem w języku polskim. Nie możesz tego przegapić!

Viaplay to platforma streamingowa, która daje dostęp do sportu na żywo, od Bundesligi, UEFA Ligii Europy, UEFA Ligii Konferencji, Narodowej Ligii Hokejowej i KSW. Ponadto, można tam oglądać międzynarodowe filmy i seriale, oryginalne produkcje Viaplay i treści dla dzieci. W ofercie Viaplay każdy znajdzie coś dla siebie! Nie przegap gali KSW i innych rozgrywek na żywo w Viaplay. Włącz dostęp samodzielnie w dowolnym momencie trwania umowy, dzięki aplikacji Play24, na swoim TV BOX lub telefonicznie przez Obsługę Klienta Play.

Osoby, które podpisały umowę na PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX do 3 września mogą cieszyć się promocyjnym dostępem do Viaplay za darmo do końca stycznia 2022 roku. W ofertach abonamentowych można aktywować usługę i pierwsze 30 dni oglądać za darmo. Więcej o usłudze możecie dowiedzieć się na naszej stronie.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty