Premiera – „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego w Wypożyczalni PLAY NOW!

Udostępnij

W naszej Wypożyczalni roi się od naprawdę dobrych produkcji, które mogą umilić zimowe wieczory. Dzisiaj trafił do niej także najnowszy hit „Wesele„, który do niedawna można było obejrzeć tylko w kinach, a teraz dajemy możliwość sprawdzenia go w domowym zaciszu.

Oglądaj miłosną historię silniejszą od wszelkich barier w filmie „Wesele” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, twórcy hitów kinowych „Kler” oraz „Wołyń”. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Robert Więckiewicz, Agata Kulesza, Michalina Łabacz czy Ryszard Ronczewski.

„Wesele” może tylko z pozoru przypomina dobrą zabawę. W tej produkcji uroczysta impreza skrywa gorzką prawdę o nas samych. Panna młoda, w zaawansowanej ciąży, myśli o wyjeździe za granicę. Jej ojciec Rysiek martwi się nie tylko o przyszłość córki, ale także o własny biznes, który wisi na włosku. Senior rodu, Antoni wraca wspomnieniami do dramatycznych wydarzeń sprzed lat. A to dopiero początek… W tej atmosferze stopniowo zatraca się granica pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, a na jaw wychodzą nowe tajemnice sprzed lat. W takiej sytuacji tylko jedno jest pewne – z weselnym kacem, każdy z gości będzie musiał poradzić sobie sam.

Na zimowe popołudnia polecamy też film „Żużel” (w obsadzie Tomasz Ziętek oraz Paweł Wilczak) opowiadający losy motocyklowego mistrza, który jest obiektem westchnień wielu kobiet. Młody chłopak stanie przed trudnym wyborem – pasja czy miłość?

To jednak nie wszystko. Polecamy także produkcje z Piotrem Małeckim w roli głównej. Oglądaj historię legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego w filmie „Mistrz”, który aby przetrwać w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym postanowił zawalczyć o swoje życie na ringu. Zobacz film oparty na prawdziwych faktach, o polskim sportowcu, który dla wielu stał się symbolem nadziei.

Pamiętajcie, z Wypożyczalni mogą skorzystać klienci, którzy mają abonament w Play, posiadają usługę PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX lub korzystają z ofert na kartę.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości