Drugi sezon serialu „Wiedźmin” już dostępny!

Udostępnij

W piątek swoją premierę miał drugi sezon serialu „Wiedźmin” – kto jeszcze nie oglądał serialu, gdzie tytułową rolę gra Henry Cavill powinien koniecznie to nadrobić! Produkcja nakręcona na podstawie kultowej sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego to w Polsce prawdziwy hit.

Oglądaj losy Geralta z Rivii, który postanawia ochronić księżniczkę Cirillę. Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt zabiera królewnę w bezpieczne miejsce – dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Wychodząc naprzeciw przeznaczeniu, mężczyzna postanawia ochronić ją przed królami, elfami, ludźmi i demonami, którzy walczą o panowanie na Kontynencie. Nie zdaje sobie jednak sprawy jakie tajemnicze moce skrywa Cirilla. Czy Geralt będzie w stanie ochronić ją przed samą sobą?

W obsadzie czekają nas takie gwiazdy jak: Henry Cavill, Eamon Farren, Millie Brady, Anya Chalotra, Freya Allan, Kim Bodnia.

Polecamy też inne nowości od Netflix dostępne w grudniu – finał popularnego serialu „Dom z Papieru” o napadzie na Bank Hiszpanii lub poruszającą historię z Sandrą Bullock w roli głównej w serialu „Niewybaczalne”.

Dostęp do Netflix możesz wykupić w ramach usługi „Netflix – płacę z Play”, aby łatwo, szybko i wygodnie płacić za subskrypcję razem z usługami za telefon czy internet na rachunku Play – usługa nie wymaga podawania danych karty płatniczej! Aktywacja jest możliwa w aplikacji Play24 (w sekcji Telewizja i wideo) lub na dekoderze TV BOX. Więcej informacji na naszej stronie poświęconej usłudze.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości