Gala KSW 66 już dzisiaj o 19:00 na żywo w Viaplay!

Pierwsza gala KSW w 2022 roku z udziałem polskich oraz międzynarodowych zawodników MMA rozpocznie się w sobotę o 19:00 na żywo w Viaplay. Na szczecińskiej Arenie NETTO, w mistrzowskim pojedynku wagi lekkiej zobaczymy: broniącego pasa, Mariana Ziółkowskiego w walce z byłym mistrzem KSW, Borysem Mańkowskim.

Po grudniowej edycji KSW 65, w której Mamed Chalidow przegrał w mistrzowskiej walce wieczoru z młodym Roberto Soldic – kibice KSW z niecierpliwością czekali na więcej… Dlatego jesteśmy pewni, że w styczniu zdecydowanie nie będą mogli narzekać na brak sportowych emocji!

Podczas KSW 66 zobaczymy 10 emocjonujących walk. Wśród nich swoje rękawice skrzyżuję najdłużej panujący mistrz organizacji KSW, Tomasz Narkun z niepokonanym w 6 ostatnich pojedynkach, Ibragim Chuzhigaev. Obejrzymy także starcie byłego mistrza wagi średniej, Michała Materla w walce z Jasonem Radcliffem. Wśród pozostałych pojedynków zobaczymy rywalizację m.in. Tomasza Romanowskiego z Krystianem Kaszubowskim,  Sebastiana Rajewskiego z Niklas Backstrom, lub Wojciecha Janusza z Przemysławem Dzwoniarek.

To nie wszystko, w 2022 roku obędzie się jeszcze 12 gal KSW. Dostęp do wszystkich zyskujesz w  serwisie Viaplay, który daje możliwość sportowych emocji na żywo – od Bundesligi, UEFA Ligii Europy, UEFA Ligii Konferencji, Narodowej Ligii Hokejowej i KSW. Ponadto, można tam oglądać międzynarodowe filmy i seriale, oryginalne produkcje Viaplay i treści dla dzieci. W tej ofercie każdy z Twoje rodziny może znaleźć coś dla siebie!

Nie przegap gali KSW i innych rozgrywek na żywo w Viaplay. Włącz dostęp samodzielnie w dowolnym momencie trwania umowy, dzięki aplikacji Play24, na swoim TV BOX lub telefonicznie przez Obsługę Klienta Play.

Osoby, które podpisały umowę na PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX do 3 września mogą cieszyć się promocyjnym dostępem do Viaplay za darmo do końca stycznia! Jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz zarejestrować się w serwisie Viaplay za pomocą spersonalizowanego linku, który otrzymałeś SMS-em. Jeśli nie możesz znaleźć SMS-a z unikalnym linkiem, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta Play lub wyślij SMS-a o treści ‘LINK’ na numer 802.

W ofertach abonamentowych można aktywować usługę i pierwsze 30 dni oglądać za darmo. Zachęcamy też do naszych obecnych ofert PLAY NOW TV z nowoczesnym dekoderem TV BOX, gdzie Viaplay otrzymuje się w atrakcyjnych pakietach w cenie abonamentu.

Komentarze

  1. pan-audytor pisze:

    No i znów problemy techniczne….Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty