Miej spokojną głowę i ciesz się beztroskim czasem razem z Bezpieczną Rodziną w trakcie ferii zimowych!

Ferie zimowe trwają w najlepsze – to dobry czas, aby przypomnieć wszystkim o możliwościach naszej usługi „Bezpieczna Rodzina„! To wszystko po to, by podczas wyjazdu zamiast zmartwień móc cieszyć się spokojem ducha. Przeczytajcie o jej zaletach:

Najlepszy sposób na relaks w trakcie zimowego urlopu? Aplikacja Bezpieczna Rodzina — jedyna w Polsce usługa, która łączy lokalizację dziecka i jego ochronę w internecie — dwa najważniejsze aspekty dla wszystkich troskliwych rodziców.

LOKALIZACJA

Aż 74% rodziców chce mieć możliwość lokalizowania swoich dzieci i wiedzieć, gdzie aktualnie przebywają ich pociechy.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina gromadzi na Twoim telefonie (i tylko na nim) cenną wiedzę o tym, gdzie aktualnie znajdują się Twoi Bliscy. Dzięki precyzyjnej lokalizacji zawsze sprawdzisz, gdzie ich szukać, nawet jeśli na chwilę znikną Ci z oczu pośród zjeżdżających na stoku narciarzy. Usługa kierowana jest do wszystkich rodzin — opieką możemy objąć najmłodszych, seniorów, a nawet własnego partnera. Dlaczego warto? Chociażby po to, aby oszczędzić sobie zbędnego stresu i w każdej chwili mieć pewność, że ci, których kochamy są bezpieczni!

Aplikacja to doskonałe rozwiązanie nie tylko na czas ferii — możesz z niej korzystać codziennie przez cały rok 😉

Każdy rodzic zapewne znalazł się w sytuacji, w której nie mógł skontaktować się ze swoim dzieckiem. Najczęściej po chwili paniki okazywało się, że „latorośl” zajęta zabawą z przyjaciółmi, czy grą na konsoli, nie słyszała sygnału swojego telefonu. Korzystając z Bezpiecznej Rodziny tego typu sytuacja nie będzie musiała wiązać się już ze stresem. Dzięki usłudze w prosty sposób upewnimy się, czy nasze dziecko wróciło do domu bez konieczności dzwonienia. Jeśli w chwili, kiedy Twój kilkulatek wraca do domu ze szkoły jesteś jeszcze w pracy — nasze rozwiązanie idealnie się u Ciebie sprawdzi.

Jedną z bardziej przydatnych funkcji w aplikacji jest możliwość wyznaczania stref bezpieczeństwa — kiedy dziecko znajdzie się poza wyznaczoną granicą (dom, szkoła, plac zabaw), na telefony rodziców mogą zostać wysłane automatyczne powiadomienia informujące o tym fakcie. Nasza aplikacja to rozbudowane narzędzie zapewniające spokój ducha i większe poczucie bezpieczeństwa dla całych rodzin.

Ochronnym parasolem możemy otoczyć także starszych rodziców lub dziadków. Nawet odpoczywając na urlopie, można sprawdzić, czy bliski Ci senior bezpiecznie wrócił do domu ze sklepu lub z wizyty w przychodni. Rozwiązanie to jest szczególnie pomocne w przypadku osób, które borykają się z takimi chorobami jak demencja, czy Alzheimer.

OCHRONA W INTERNECIE

Aż 80% rodziców chce chronić swoje dzieci w sieci i mieć wpływ na to, co ich pociechy robią na swoich telefonach

Cyberbezpieczeństwo to dzisiaj jeden z ważniejszych elementów wychowania nastolatków. Oczywiście — świadomie i z umiarem używany telefon może stanowić atrakcyjny element życia dzieci i młodzieży. Należy jednak pamiętać, że zbyt duża ilość czasu przed ekranem może mieć na nie szkodliwy wpływ. Dlatego też niezwykle pomocną funkcją jest wyznaczanie granic w kwestii korzystania dzieci z wszelkich urządzeń zapewniających rozrywkę.

Ochrona dziecka w internecie to możliwość wybrania i decydowania o tym, do jakich treści kilkulatek lub nastolatek mają dostęp. Poza samym doborem zaakceptowanych przez nas aplikacji, w prosty sposób można skonfigurować ilość czasu, którą nasza pociecha może poświęcić na korzystaniu ze smartfona. Bez trudu sprawdzisz także strony, które odwiedza dziecko i obejrzane przez nie filmy na YouTube. Na trudniejsze sytuacje przewidziano także zdalną możliwość zablokowania telefonu i wyświetlania dowolnej wiadomości od rodzica — np. „pora spać 🌒” lub „najpierw posprzątaj swój pokój 🧹”

Bezpieczna Rodzina to kompleksowy pakiet rozwiązań dla rodziców i dzieci. Aplikacja dla opiekunów dostępna jest zarówno na systemy iOS, jak i Android. Aplikacja pobierana na telefon dziecka obsługuje telefony z Androidem.

Wersja Standard to jedyne 9,99 zł miesięcznie. Z kolei bardziej rozbudowana wersja Premium to koszt 19,99 zł. Dla nowych użytkowników pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest całkowicie darmowy — wszystko po to, abyś mógł przekonać się, jak bardzo nasze rozwiązanie jest pomocne i jak zmieni się Twoja codzienność. W jednej aplikacji łączymy dla Ciebie lokalizację i ochronę Twojej pociechy w internecie. Usługę dostarcza Locon – niekwestionowany lider na rynku.

Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej stronie usługi Bezpieczna Rodzina w Play.

Komentarze

  1. Sens pisze:

    Nie widzę sensu takiej usługi. Wspomniane funkcje są dostępne i w Androidzie i w iOS bez dodatkowych aplikacji i opłat. Usługa stworzona żeby naciągać nieświadomych na kasę.Raportuj

    • Krzysiek Sylwerski pisze:

      Nie zgodzę się – jest to przede wszystkim podane w jednej aplikacji, w jednym miejscu zarówno lokalizacja jak i ochrona. To jest przede wszystkim prosta obsługa i konfiguracja.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty