Noworoczna wyprzedaż w Wypożyczalni PLAY NOW

W naszej Wypożyczalni właśnie trwa promocja, dzięki której wybrane filmy będzie można obejrzeć za jedyne 5 zł! W tej cenie dostępne są m.in. takie produkcje jak: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Gorący temat, Hotel Transylwania 2, Miłość po sąsiedzku. Spójrzcie na nie:

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. To opowieść o 23-letnim Tomku, który został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo. Po 18 latach zastraszania i upokorzeń w więzieniu, na drodze mężczyzny stanęli prokuratorzy i policjant, którzy  postanowili odkryć dlaczego karę poniósł niewinny człowiek.

Gorący temat

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 2016 roku, które rozgrywały się w Fox News, jednej z największych stacji telewizyjnych w USA. Trzy kobiety będące na różnych etapach kariery dziennikarskiej postanawiają sprzeciwić się przemocy seksualnej doświadczanej przez lata. Opowieść o skandalu, który dał początek ruchowi #MeToo. W rolach głównych Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie.

Hotel Transylwania 2

Akcja filmu rozgrywa się 7 lat po wydarzeniach z pierwszej części. W hotelu nastąpiło wiele zmian – gośćmi stali się również ludzie, a Mavis i Johnny doczekali się potomstwa. Draculę niepokoi brak wampirzej natury u swojego wnuka, dlatego podczas nieobecności rodziców chłopca, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozbudzić w chłopcu wampirze instynkty.

Miłość po sąsiedzku

Czarująca opowieść o Rosemary (Emily Blunt) i Anthonym (Jamie Dornan), którzy mimo wzajemnej sympatii, nie potrafią się do siebie zbliżyć. Wszystko zmienia się, gdy na drodze Rosemary staje przystojny i zaradny Adam (Jon Hamm), który ma konkretne plany względem kobiety.

Ponadto w ofercie promocyjnej możecie znaleźć takie hity jak: Kobiety mafii, Banksterzy, Resident Evil, Kler i wiele więcej! Miłego seansu!

PS: Warto się pospieszyć, specjalna oferta obowiązuje tylko do końca tygodnia (9 stycznia 2022 roku) 🙂

Wypożyczalnia w PLAY NOW to katalog filmów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajduje się kilkaset tytułów, w tym najpopularniejsze polskie, uznane festiwalowe produkcje, amerykańskie hity, ale też europejskie kino, a w nim spory wybór komedii francuskich. Aby oglądać filmy z Wypożyczalni wystarczy posiadać numer telefonu w Play, zarówno na abonament jak i na kartę lub korzystać z telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX.

Z Wypożyczalni można korzystać na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, Smart TV dla LG i Samsung z systemem Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX oraz innych urządzeniach z systemem Android TV. Dzięki prostemu procesowi zakupowemu potwierdzanemu SMSem usługa jest przyjazna i wygodna.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty