PLAY NOW TV z Viaplay i promocją – 3 miesiące za 0 zł

Na dobry początek roku ruszamy z mega promocją na naszą telewizję PLAY NOW TV z nowoczesnym dekoderem TV BOX i dostępem do Viaplay! Wybierając Pakiet Podstawowy (ponad 50 kanałów) lub Pakiet Rozszerzony (ponad 100 kanałów) otrzymacie aż 3 miesiące za 0 zł!

Ta super oferta to świetna okazja, żeby zaopatrzyć się w rozrywkę dla całej rodziny! Co otrzymacie w poszczególnych wariantach? Najlepiej przestawia to tabela:

Noworoczne okazje - PLAY NOW TV z dostępem do Viaplay 3 miesiące za 0 zł

 Pakiet PodstawowyPakiet Rozszerzony
nowoczesny dekoder 4K HDR☑️☑️
dostęp do Viaplay☑️☑️
pakiet kanałówPodstawowyRozszerzony
pakiet Extramożliwość dokupienia☑️
pakiet Sport z kanałami Eleven Sportsmożliwość dokupienia☑️
pakiet Newsmożliwość dokupienia☑️
pakiet Kidsmożliwość dokupienia☑️
3 miesiące za 0 zł☑️☑️
cena abonamentuod 25 złod 45 zł

Pamiętajcie, że sam standardowy dostęp do Viaplay to 34 zł miesięcznie – u nas jest on w niezwykle atrakcyjnej cenie razem z telewizją PLAY NOW TV i dekoderem TV BOX. Promocja jest dostępna zarówno dla klientów Play, jak i dla osób, które nie korzystają z naszych usług na abonament – wtedy cena standardowego abonamentu wynosi odpowiednio 35 oraz 55 zł.

To praktycznie niezliczone godziny rozrywki – filmów, seriali, sportu, programów edukacyjnych i najrozmaitszego wideo! To wszystko można oglądać na nowoczesnym dekoderze obsługującym 4K i HDR a także polecenia głosowe Asystenta Google.

Viaplay to platforma streamingowa, która daje dostęp do sportu na żywo, od Bundesligi, UEFA Ligii Europy, UEFA Ligii Konferencji, Narodowej Ligii Hokejowej i KSW. Ponadto, można tam oglądać międzynarodowe filmy i seriale, oryginalne produkcje Viaplay i treści dla dzieci. W ofercie Viaplay każdy znajdzie coś dla siebie! Nie przegap gali KSW i innych rozgrywek na żywo w Viaplay.

Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie poświęconej promocji.

Komentarze

  1. Paczo pisze:

    Jak aktywowac to viaplay
    Wzialem telewizję play now i niestety nie mam viaplayRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty