Przełomowy szwedzki dokument „The Prize of Silence”. Tylko w Viaplay!

Czasem polecamy Wam konkretne filmy, seriale czy wydarzenia sportowe, które możecie obejrzeć korzystać z usług naszych i naszych partnerów. Nie inaczej jest tym razem, bo chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na dokument „The Prize of Silence”, który można obejrzeć w Viaplay.

Sprawa, która wstrząsnęła całym światem kultury. O jej pikantnych szczegółach można było przeczytać na pierwszych stronach międzynarodowych gazet. „The Prize of Silence” jest dostępny od wczoraj w Viaplay. Dokument o skandalu, który doprowadził do odroczenia przyznania literackiej Nagrody Nobla przez Akademie Szwedzką, pierwszy raz od ponad 75 lat. Wydarzenia te były spowodowane oskarżeniem przez 18 kobiet o molestowanie seksualne wybitnej postaci kulturalnej, Jean-Claude’a Arnaulta. W skutek tego, Arnault trafił do więzienia na dwa lata za gwałt.

Historia poruszająca ważne obecnie tematy, dotyczące uprzedmiotowienia i wykorzystywania seksualnego kobiet w złudnie szanowanych środowiskach. Sytuacja, w której powszechny szacunek osoby z elit doprowadza do milczenia osób pokrzywdzonych. Kto wtedy usłyszy ich głos wołający o pomoc?

Nie przegap „The Prize of Silence” i innych oryginalnych produkcji Viaplay. Włącz dostęp samodzielnie w dowolnym momencie trwania umowy, dzięki aplikacji Play24, na swoim TV BOX lub telefonicznie przez Obsługę Klienta Play. Osoby, które podpisały umowę na PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX do 3 września mogą cieszyć się promocyjnym dostępem do Viaplay za darmo do końca stycznia 2022 roku.

W ofertach abonamentowych można aktywować usługę i pierwsze 30 dni oglądać za darmo, zachęcamy też do naszych obecnych ofert PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX, gdzie Viaplay otrzymuje się w atrakcyjnych pakietach w cenie abonamentu. Pamiętajcie też, że osoby, które podpisały umowę na PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX do 3 września 2021 mogą cieszyć się promocyjnym dostępem do Viaplay za darmo do końca stycznia. Wystarczy zarejestrować się w serwisie Viaplay za pomocą spersonalizowanego linku, który został wysłany SMS-em. Jeśli nie możesz znaleźć SMS-a z unikalnym linkiem, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta Play lub wyślij SMS-a o treści ‘LINK’ na numer 802.

Sprawdź TUTAJ.

Komentarze

  1. Jack pisze:

    Dzień dobry miał być raport nowych bts i cisza???Raportuj

  2. Władca południa pisze:

    Super dokument :) ale czekamy na listę nowych BTSRaportuj

  3. Hes pisze:

    Jak tam z zasięgiem 5G też by lista się przydałaRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty