Amazon Prime w Play również w planie rocznym

Jak tylko w Play pojawił się dostęp do serwisu Amazon Prime Video to aktywowałem swój dostęp i wręcz chłonąłem kolejne dostępne produkcje, takie jak The Grand Tour, The Office, Mr Robot, The Boys, Invincible czy takie klasyki jak Złap mnie jeśli potrafisz, Gladiator, About Time, Fight Club czy nawet niektóre filmy z serii Szybcy i Wściekli.

Od momentu wejścia do Polski Amazona również często i chętnie kupuję produkty z szybką i bezpłatną dostawą w ramach programu Prime. Do tej pory był on dostępny w Play jedynie w planie miesięcznym, ale miło mi napisać, że od dzisiaj nasi klienci mogą go także wybrać w opcji rocznej. Oznacza to, że opłatę możecie dopisać do rachunku i komfortowo oraz bezpiecznie zapłacić razem z fakturą 💪

49 zł rocznie

To jest jedna, naprawdę atrakcyjna cena, w ramach której otrzymujecie kilka korzyści:

Błyskawiczna i bezpłatna dostawa oraz wyjątkowe okazje

Zakupy w szybki i wygodny sposób wraz z milionami artykułów objętymi darmową krajową dostawą, nawet na następny dzień roboczy do domu, paczkomatu lub punktu odbioru.

Prime Video – nagradzane filmy i seriale

Wspomniany przeze mnie serwis z filmami i serialami, który naprawdę oferuje prawdziwe perełki. Na liście znajdują się m.in „Grenlandia”, „1917” i „Zjawa” z nagrodzoną Oscarem kreacją aktorską Leonardo DiCaprio, czy polskie produkcje, takie jak „Przekręt prawie doskonały” i „Katyń”.  Prime Video to także kolekcja produkcji oryginalnych, takich jak „Reacher”, The Grand Tour” czy „Hanna”.

Prime Gaming

Z tego benefitu ucieszą się przede wszystkim gracze – darmowe gry, dodatki oraz status Prime z odznaką korony na Twitchu, comiesięczna subskrypcja kanału oraz ekskluzywne kolory i emotikony na czacie.

Amazon Prime Day

Prawdziwe święto zakupów, kiedy setki produktów popularnych marek można kupić w wyjątkowych cenach.

Dzięki temu Amazon Prime dostępny jest w Play w obu wersjach:

  • rocznej – 49 zł za rok
  • miesięcznej – 10,99 za miesiąc

 

Szczegóły? Jak zawsze na naszej stronie internetowej 😉

Komentarze

  1. Przem24 pisze:

    Będzie również dostępne dla klientów play na kartę?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty