Nowości filmowe i serialowe w HBO Max

Odwilż”, „Batman”, „Reminiscencja”, „Tokyo Vice” – to tylko część premierowych nowości, które od kwietnia dostępne są w serwisie HBO Max. Wśród nich komedie, kryminały, produkcje przygodowe lub obyczajowe. Nie zabraknie także propozycji dla miłośników historii kostiumowych oraz komiksów…

Sprawdźcie sami jak wyglądają nasze propozycje:

Odwilż

W lodowatej wodzie na brzegu Odry znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Zawieja, trzydziestokilkuletnia policjantka, która nie daje łatwo za wygraną… Czy uda jej się dopaść sprawcę?

Legion samobójców: The Suicide Squad

Superzłoczyńcy: Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker i grupa szalonych oszustów z więzienia Belle Reve dołączają do supertajnej, super-zacienionej Task Force X… Co na nich czeka, gdy trafią na odległą, pełną wrogów wyspę Corto Maltese?

W rolach głównych: Margot Robbie, John Cena lub Idris Elba

Batman

Batman stawia czoła nieobliczalnym zamiarom Człowieka-Zagadki. Jednak kiedy nowe fakty zaczynają wychodzić na wierzch, pora znaleźć nowych sprzymierzeńców, aby zdemaskować winowajcę. Czy Batmanowi uda się zakończyć nadużycia korupcyjne dokonywane przez władze elit w mieście Gotham City?

W roli głównej Robert Pattison.

Ojciec

Anthony ma 80 lat, jest psotny, żyje sam i odrzuca wszelkie propozycje opieki, ponieważ jest zdania, że sam potrafi o siebie zadbać. Jego córka, Anna ma jednak inne zdanie na ten temat.

W rolach głównych: Anthony Hopkins, Olivia Colman. Film otrzymał dwa Oscary.

 

A to nie wszystko, w nowej odsłonie platformy także szczególnie Wam polecamy:

  • Spider-Man: Homecoming
  • Piotruś Królik 2: Na gigancie
  • Lakers: Dynastia zwycięzców
  • Diuna
  • James Bond „Nie czas umierać” – premiera 1 maja

oraz wiele więcej… przekonajcie się sami jak bogata jest biblioteka filmów i seriali HBO Max!

Jeśli masz PLAY NOW lub PLAY NOW TV z TV BOX możesz łatwo i bez zobowiązań aktywować pakiet HBO za 25 zł/miesięcznie. Przy pierwszej aktywacji 30 dni bez opłat! Szczegóły na naszej stronie 🙂

Komentarze

  1. My-mobile.pl pisze:

    W maju bede mial przesiadke z slabego Netflix. Tymczasem dzis jest PREMIERA Mistrz na HBO MaxRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty