Pakiet PLAYER (z reklamami) za 1 grosz!

Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o wdrożeniu naszej metody płatności za wszystkie pakiety PLAYERa. Od tamtej pory kilkadziesiąt tysięcy naszych klientów skorzystało z Zapłać z Play w tym popularnym serwisie.

Tym razem wracamy do Was z ciekawą promocją, dzięki której za dostęp do serwisu zapłacicie jedynie 1 grosz!

Promocja dotyczy pakietu PLAYER (z reklamami) na 30 dni, wybierając Zapłać z PLAY jako metodę płatności przy zamówieniu pakietu pierwszy miesiąc otrzymacie za 1 grosz! Aby skorzystać z promocji należy akceptować standardową cenę pakietu 8 zł za 30 dni wyświetlaną w procesie zakupowym. Obniżoną kwotę (z 8 zł do 1 gr) zobaczysz na fakturze i w aplikacji Play24 – dodatkowo potwierdzimy przyznaną zniżkę SMS-em zaraz po zakupie. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może skorzystać z promocji tylko raz. Promocja trwa do końca czerwca lub do wyczerpania promocyjnych pakietów. Z promocji można skorzystać na stronie https://promocja.player.pl/play.

Player.pl to najpopularniejszy polski legalny serwis VOD, gdzie znajdziesz zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy, jaki i treści lifestylowe, motoryzacyjne i sportowe oraz tytuły dla dzieci. Do tego bogaty wybór formatów Player Original oraz Discovery+ Originals, których nie obejrzysz nigdzie indziej! Player daje możliwości korzystanie z pakietu z bliskimi co oznacza, że płacisz raz, a kontem dzielisz się z 5 osobami. Ulubione programy możesz oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie – Ty serial lub mecz, a Twoje dziecko bajkę! Player oferuje łącznie niemal 5 tys. polskich i zagranicznych tytułów. Potrzeba ponad 3 lat nieustannego oglądania, żeby zobaczyć wszystko. Obecnie na najpopularniejsze są: seriale 19+, Bunt!, Brzydula, Skazana, Behawiorysta oraz program Ślub od pierwszego wejrzenia.

Więcej informacji na www.play.pl.dcb oraz na stronie promocji https://promocja.player.pl/play.

Komentarze

  1. Detos pisze:

    Bez reklam kiedy?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty