Promocja w Wypożyczalni PLAY NOW – wybrane filmy za 5 zł!

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla Was promocję w Wypożyczalni w PLAY NOW. Spędźcie rodzinnie czas oglądając bajki i filmy familijne takie jak „Praziomek”, „O czym marzą zwierzęta”, „Mój przyjaciel Ufik”, „Mia i biały lew” oraz wiele więcej! Z filmów za 5 zł będzie można korzystać do 20 kwietnia 😊

Z naszej strony szczególnie polecamy:

Hotel Transylwania 3

Dołącz do swojej ulubionej rodziny potworów, która wyrusza na wakacyjną przygodę, na luksusowy rejs potworów. W tym czasie potwory pozwalają sobie na pełną zabawę na pokładzie statku, od siatkówki po egzotyczne wycieczki i nadrabianie zaległości księżycowych. Drac zakochuje się w tajemniczym kapitanie statku, Eryce, która ukrywa niebezpieczny sekret, który może zatopić plany na wymarzone rodzinne wakacje.

Zobacz film TUTAJ.

Poprzednie części przygód ulubionych potworów też biorą udział w naszej promocji 😊

Corgi. Psiak królowej

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Pewnego dnia wpada w wielkie kłopoty i trafia na ulicę, a następnie do schroniska dla zwierząt. Czy uda mu się wrócić do domu – pałacu?

Zobacz film TUTAJ.

Zając Max ratuje Wielkanoc

Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie. To tu znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Herminę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Max jednak postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. Głosu tytułowej postaci Zająca Maxa użyczył Piotr Adamczyk.

Zobacz film TUTAJ.

 

Chcesz zobaczyć więcej? Koniecznie sprawdź NASZĄ PEŁNĄ SEKCJĘ POŚWIĘCONĄ PROMOCJI.

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy Klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV BOX oraz ofert na kartę!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty