KSW70: walka Pudzianowski vs. Materla. Transmisja na żywo tylko w Viaplay!

Już dzisiaj o 20:00 zobaczymy kolejne stracie w oktagonie pomiędzy najlepszymi zawodnikami MMA na Atlas Arenie w Łodzi. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla. Transmisja na żywo tylko w Viaplay!

Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla – walka wieczoru, w której zobaczymy starcie dwóch legend KSW.

Mariusz Pudzianowski zadebiutował na galach KSW w 2009 roku. Obecnie znajduje się na trzeciej pozycji królewskiej kategorii wagowej. Pudzian w ostatnich czterech starciach pokonał popularnego Serigne Ousmane Dia „Bombardiera”, Łukasza Jurkowskiego, Nicolę Milanovicia i Erko Juna. Ten 45-latek definitywnie zmienił oblicze polskiego MMA!

Michał Materla zadebiutował w galach KSW w 2006 roku. W swojej karierze wygrał 20 pojedynków zdobywając mistrzowski pas wagi średniej w tej organizacji. Materla ostatnio wyszedł zwycięsko walce z Moisem Rimbonem oraz Jasonem Radcliffem. Przez co nic dziwnego, że nazywają go ‘bijącym sercem KSW’!

 

 

 

Co nas jeszcze czeka?

Daniel Omielańczuk vs. Ricardo Prasel. Te starcie bez wątpienia także warto mieć na uwadze. Czas na głośny powrót 39-letniego Daniela Omielańczuka do federacji KSW. Wcześniej można było go zobaczyć w UFC okrzykniętej mianem najlepszej organizacji sztuk walki na świecie. W starciu spotka się on z Ricardo Prasel, który ostatnio pokonał Michała Kitę w KSW 68.

Rafał Kijańczuk vs. Ivan Erslan. Ivan w dotychczasowych starciach wygrał dwie z trzech walk w oktagonie KSW, przegrywając z ówczesnym mistrzem Tomaszem Narkunem. Natomiast Kijańczuk ma na swoim koncie obecnie 11 wygranych walk. To będzie emocjonujące starcie!

Radosław Paczuski vs. Jason Wilnis. Na gali KSW70 zobaczymy debiut dwóch popularnych kickboxerów – polaka Radosława Paczuskiego z holendem Jasonem Wilnisem.

Albert Odzimkowski vs. Tommy Quinn. Po ostatnim starciu tej dwójki zawodników w KSW 68 sędziowie podjęli werdykt na no contest. Przyczyną było nielegalny ruch kolanem Odzimkowskiego. Teraz czas na rematch po ostatnie walce!

 

Karta walk wygląda następująco:

Walka wieczoru:
120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7-0) vs. Michał Materla (31-8-0)

Pozostałe walki:
120,2 kg: Daniel Omielańczuk (25-12-1) vs. Ricardo Prasel (12-3-0)
93 kg: Rafał Kijańczuk (11-4-0) vs. Ivan Erslan (11-1-0)
120,2 kg: Izuagbe Ugonoh (1-1-0) vs. Marek Samociuk (3-2-0)
93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0-0) vs. Jason Wilnis (2-0-0)
52,2 kg: Anita Bekus (5-2-0) vs. Roberta Zocco (3-3-0)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6-0) vs. Tommy Quinn (9-5-0)
74 kg: Łukasz Rajewski (11-7-0, 1 NC) vs. Barrio (9-2-0)

Nie przegap KSW70 oraz innych wydarzeń sportowych. Włącz dostęp do Viaplay przez 30 dni za darmo od Play. Oglądaj KSW, Bundesligę, UEFA Ligę Europy lub UEFA Ligę Konferencji! Ponadto zyskaj dostęp do bogatej biblioteki seriali, filmów oraz produkcji dla dzieci.

W ofertach abonamentowych można aktywować usługę w Play24 lub na swoim TV BOXie i pierwsze 30 dni oglądać za darmo, potem 34 zł miesięcznie. Zachęcamy też do naszych obecnych ofert PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX, gdzie Viaplay otrzymuje się w atrakcyjnych pakietach w cenie abonamentu. Szczegóły tutaj ➡️ telewizja z TV BOX | Play.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty