Nowa kampania – wspólna oferta Play i UPC – nawet 2 lata za darmo!

W środę zaprezentowaliśmy naszą nową, wspólną ofertę Play i UPC – nawet 2 lata za darmo 💪 Pisaliśmy o tym zaraz po konferencji prasowej, a wczoraj opublikowaliśmy fotorelację z tego wydarzenia. Dzisiaj zaś rusza nasza nowa kampania, która ma pokazać wszystkim klientom najważniejsze nowości, które przygotowaliśmy.

Jest to największa kampania reklamowa PLAY od ponad dekady!

Co chcemy Wam przekazać?

PLAY i UPC, najlepsi w swojej klasie usług mobilnych, stacjonarnych i telewizyjnych, połączyły siły i przygotowały pierwszą wspólną ofertę. Zarówno obecni, jak i nowi klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji mogą z niej skorzystać i zyskać nawet 2 lata abonamentu za darmo. Tej wyjątkowej okazji towarzyszy wyjątkowa kampania.

Już od połowy maja mogliście zaobserwować w wielu polskich miastach tajemnicze billboardy, na których łączyły się dwa kolory 😉 Towarzyszyły im między innymi hasła WIĘCEJ, LEPIEJ, SZYBCIEJ czy IDEALNE POŁĄCZENIE ISTNIEJE a w wybranych miastach z hasłami nawiązującymi do ich specyfiki, na przykład w Warszawie: RUCH BĘDZIE JAK NA MARSZAŁKOWSKIEJ.

To oczywiście nasza akcja zapowiadająca nową kampanię, a kolory tworzyły gradient łączący barwy PLAY i UPC 😉

Już od dzisiaj, 27 maja, startuje kampania promująca pierwszą wspólną ofertę PLAY i UPC. Możemy zobaczyć spot wizerunkowy, w którym występują gwiazdy kampanii: Magdalena Cielecka, Anna Mucha, Kuba Wojewódzki, Michał Żebrowski oraz Dawid Kwiatkowski.

Zobaczycie dużo koloru, ale ważne jest też co usłyszycie 😀 A w nowej kampanii mówiącej o PIERWSZEJ WSPÓLNEJ ofercie będzie to utwór Be The One wykonywany przez Dua Lipę. Zobaczcie i usłyszcie sami:

Jednocześnie również od dzisiaj możecie zobaczyć spoty promujące ofertę dla klientów indywidualnych z Magdaleną Cielecką oraz wideo towarzyszące ofercie usług dla domu.

Natomiast od 3 czerwca ruszy kolejna odsłona kampanii dla klientów biznesowych z Kubą Wojewódzkim.

Doskonale powinniście już znać Doradcę Play dla Domu, czyli naszego eksperta w dziedzinie nowych technologii, który pojawia się w materiałach Play od września ubiegłego roku. W tej kampanii dołącza do niego nowy bohater – Sprzedawca usług Play i UPC, który został gospodarzem salonu w naszych reklamach, ale możecie go też spotkać poza nim, na przykład obsługując klientów ofert Play dla Firm w ich biurach.

 

I oczywiście! Razem z UPC do Play przeszedł też uwielbiany przez wielu UPCeusz 😉 Będzie latał w naszych materiałach zostawiając za sobą ślad internetu światłowodowego i cyfrowej rozrywki.

Również nasze salony przejdą delikatną metamorfozę łącząc dobrze znane kolory:

Ale nasza kampania to nie tylko spoty telewizyjne czy kinowe – nowe kreacje przygotowane przez nasz marketing będziecie mogli zobaczyć na przykład w internecie a także jako reklamy zewnętrzne:

 

Za koncept kreatywny i ATL odpowiada agencja Grandes Kochonos, za BTL i Digital agencja Plej, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaCom.

Komentarze

  1. Iwona pisze:

    Szkoda tylko, że po podpisaniu umowy zapominają o kliencie i o wywiązaniu się z terminem, ba nawet nie oddzwaniają.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty