Promocja w Wypożyczalni!

Przygotowaliśmy dla Was promocję w Wypożyczalni, która będzie trwać do niedzieli 8 maja. W trakcie trwania promocji zachęcamy do zobaczenia takich filmów jak „Wojna z dziadkiem” z Robertem De Niro, „Polityka”, „Dżentelmeni”, „Drogówka” czy „Angry Birds Film” – każdy po 5 zł 😊

Szczególnie polecamy:

Venom

Film opowiada historię Eddiego Brocka, mężczyzny, który łączy się z kosmicznym symbiotem i tak staje się tytułowym antagonistą.

Zobacz film w PLAY NOW: https://playnow.pl/tvod/11891406

Żużel

Mistrz żużlowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, „zwyczajny”, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska).

Zobacz film w PLAY NOW: https://playnow.pl/tvod/13375459

 

Wilk z Wall Street

Historia Jordana Belforta, brokera, którego błyskawiczna droga na szczyt i rozrzutny styl życia wzbudziły zainteresowanie FBI. W roli głównej znakomity Leonardo DiCaprio!

Zobacz film w PLAY NOW: https://playnow.pl/tvod/12553536

Wszystkie filmy objęte promocją znajdziecie w DEDYKOWANEJ SEKCJI dostępnej na TV BOXie, w aplikacji oraz na stronie playnow.pl 🙂

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy Klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV BOX oraz ofert na kartę!

Komentarze

  1. My-mobile.pl pisze:

    Zuzel bardzo slabe, ciezko sie to ogladalo na platformie Canal+ OnlineRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty