Świętujemy 20-lecie powstania filmów Spider-Man w PLAY NOW

Z okazji 20 rocznicy premiery pierwszego filmu z kolekcji „Spider-Man” od Sony Pictures Entertainment, wszystkie osiem części kinowych hitów Spider-Man, animacja Spider-Man Uniwersum oraz ekskluzywny, nigdy niepublikowany dokument o powstawaniu filmów są dostępne w PLAY NOW.

Niewiele brakowało, aby Stan Lee nigdy nie stworzył komiksu i postaci Petera Parkera, który dziś jest jednym z najbardziej dochodowych bohaterów filmowych w historii. Z pomocą przyszła mu żona, Joan. Zachęciła męża, by stworzył postać, która nie będzie nieskazitelnym herosem ze stali, tylko zwykłym chłopakiem z sąsiedztwa, obdarzonym super mocami. Tak powstał Peter Parker – osierocony nastolatek z problemami w szkole.

Od oryginalnej trylogii Sama Raimiego, przez „niesamowite” filmy Marca Webba po najnowsze trio reżysera Jona Wattsa. We wszystkich częściach Spider-Mana przez 20 lat na ekranie pojawiła się plejada gwiazd. W człowieka pająka wcielili się kolejno Tobey Maguire, Andrew Garfield, a w ostatnich częściach filmów, Tom Holland. U ich boku mogliśmy zobaczyć Kristen Dunst, Emmę Stone i Zendayę. W przeciwników Spider-Mana wcielili się m.in.: Alfred Molina, Thomas Haden Church, Jamie Foxx czy Michael Keaton. Wszystkie osiem części filmów o Spider-Manie oraz animacja Spider-Man Uniwersum są dostępne w Wypożyczalni PLAY NOW.

Czy widziałeś już wszystkie filmy? Przypominamy listę wszystkich tytułów w kolejności od pierwszego filmu:

SPIDER-MAN (2002)

SPIDER-MAN 2 (2004)

SPIDER-MAN 3 (2007)

NIESAMOWITY SPIDER-MAN (2012)

NIESAMOWITY SPIDER-MAN 2 (2014)

SPIDER-MAN: HOMECOMING (2017)

SPIDER-MAN: UNIWERSUM (2018)

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU (2019)

SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU (2021)

Dodatkowo z okazji 20-lecia filmów o Spider-Manie fani będą mogli zobaczyć ekskluzywny, niepublikowany dotąd dokument Sony Pictures Entertainment, w którym prowadzący, JB Smoove and Martin Starr, zabiorą widzów w podróż przez gwiazdy, akrobacje i akcję, złoczyńców i bohaterów wszystkich części filmów oraz złożą hołd nieśmiertelnemu Stanowi Lee. Film dokumentalny Spider-Man: All Roads Lead To No Way Home znajdziecie w sekcji „Dostępne w pakiecie Podstawowym”.

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy Klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV BOX oraz ofert na kartę 😊

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty