UPC przeszło do Play – nawet 2 lata usług za darmo!

Dzisiaj zaprosiliśmy dziennikarzy na konferencję prasową do jednego z naszych salonów, a dokładniej do tego w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia. Zaproszenie było wyjątkowe, bo pierwszy raz wysyłaliśmy je wspólnie jako Play i UPC, aby przedstawić naszą pierwszą, wspólną ofertę. Jej przekaz jest bardzo prosty:

Wybierając usługi u jednego operatora, u drugiego otrzymasz nawet 2 lata abonamentu za darmo!

To nasza pierwsza wspólna i powitalna oferta. A oszczędzić można na niej naprawdę sporo – nawet 1440 zł na przestrzeni wspomnianych 2 lat. Przygotowaliśmy specjalne promocje, gdzie w zależności od preferencji możecie zyskać abonament komórkowy lub internet światłowodowy z telewizją nawet na 2 lata za darmo! Zobaczcie szczegóły w tabelkach z ofertą:

 • w przypadku UPC wystarczy zmienić obecną ofertę na wspomniany wyżej pakiet lub zdecydować się na nową umowę
 • w przypadku Play można przenieść numer, wybrać nowy lub zmienić obecną ofertę właśnie na HOMEBOX

aby zyskać 2 lata za darmo usług u drugiego operatora! 💪

 

Jeśli już jesteś w UPC czy Play i nie chcesz zmieniać oferty to dla Ciebie również mamy specjalną promocję – masz możliwość dokupienia usług drugiego operatora i korzystania z nich przez 9 miesięcy za darmo! Wybrane opcje kształtują się w ten sposób:

Specjalna oferta dla Firm

Mamy także przygotowaną niezwykle atrakcyjną propozycję w opcji dla Firm 💪 Tu również możecie liczyć na nawet 2 lata abonamentu za darmo! Sprawdźcie jak:

A jeśli Wasza firma już korzysta z usług Play lub UPC to także będzie mogła dokupić usługi u drugiego operatora i cieszyć się z 9 darmowych miesięcy:

Oferta rusza już jutro, 26 maja!

A dodatkowo, aby z niej skorzystać nie musicie biegać między salonami Play i UPC! Konsultanci w punktach sprzedaży obu operatorów będą mogli Wam doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Oferty UPC kupicie też w salonach Play, a w punktach UPC – oferty Play.

To dopiero nasza powitalna propozycja dla klientów Play, obserwujcie bloga i inne nasze kanały, żeby być na bieżąco 💪

Komentarze

 1. Ae pisze:

  Kiedy będzie łączony pakiet UPC i Playa jak Orange Love?Raportuj

  • Lolik pisze:

   Status Klienta Play należy rozumieć jako klienta postpaid czy także prepaid?Raportuj

   • Krzysiek Sylwerski pisze:

    Abonamentowego 👍 Szczegóły znajdą się jutro na stronach play.pl i upc.plRaportuj

    • Artur pisze:

     Czegoś tu nie rozumiem 🤔
     Jak długo Vectra pozostanie dostawcą internetu stacjonarnego u Play? Internet w technologii FTTH działa na technologii Nexery, a od Vectry macie HFC. Ciekawi mnie to z racji przejęcia UPC.Raportuj

     • Krzysiek Sylwerski pisze:

      Pozwolę sobie zacytować naszego Prezesa, wypowiedź z wywiadu dla Parkietu:

      Umowa z Vectrą daje nam w dalszym ciągu możliwość podłączania klientów do przewodowego internetu. Będziemy z niej korzystać w miejscach, gdzie nie mamy zasięgu UPC. Nie ma powodu abyśmy mieli z tego rezygnować.

      Raportuj

 2. Gado pisze:

  Czy oglądanie UPC TV GO zabiera transfer z Internetu LTE PLAY?
  I dlaczego jak chcę oglądać UPC TV GO w sieci PLAY pokazuje na niektórych kanałach że jestem poza siecią przecież się połączyliścieRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty