Nowy kanał STUDIOMED TV w PLAY NOW

Udostępnij

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o otwartym oknie Pakietu Kids z okazji Dnia Dziecka. Dzisiaj natomiast do naszej oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV dodajemy nowy kanał – STUDIOMED TV. Jest on dostępny dla wszystkich posiadających Pakiet Podstawowy. Jest on też dostępny dla klientów UPC z pakietem Select i wyższymi.

STUDIOMED TV to pierwsza polska telewizja o zdrowiu i medycynie. Jej misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Oferta telewizji jest bogata i zróżnicowana. W ramówce znajdują zarówno lżejsze i bardziej rozrywkowe programy o zdrowym odżywianiu, skutecznych metodach odchudzania, zdrowiu dzieci jak i poważniejsze poświęcone chorobom cywilizacyjnym takim jak depresja, cukrzyca czy nowotwory. Nad jakością i aktualnością informacji czuwa Rada Programowa składająca się z wybitnych ekspertów – lekarzy i profesorów.

 

 

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, nowoczesnym dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości