ORŁY 2022 w odkodowanym paśmie w CANAL+ PREMIUM

Użytkownicy PLAY NOW i PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX będą mogli zobaczyć transmisję z gali Orły 2022!

 

ORŁY 2022 – 24. Polskie Nagrody Filmowe, w poniedziałek 6.06, od godz. 19:45 relacja z czerwonego dywanu, transmisja wręczenia nagród od 20:00 w CANAL+ PREMIUM. To ostateczne podsumowanie zeszłego sezonu polskiej kinematografii i rozdania najważniejszych polskich nagród filmowych.

Galę można oglądać na żywo w odkodowanym paśmie na kanale Canal+ PREMIUM. Przekonamy się jak 700-osobowa Akademia zdecydowała – kto ich zdaniem wykazał się największym filmowym kunsztem w kilkunastu kategoriach – m.in. reżyserii, scenariusza, zdjęć i oczywiście kilku aktorskich. Docenione zostaną także seriale oraz filmy dokumentalne. Na gali już tradycyjnie zostanie także wręczona Nagroda za Całokształt Twórczości – dostanie ją, dopiero co nagrodzony na festiwalu w Cannes za swój najnowszy film „Io” Jerzy Skolimowski. Pozostałych zwycięzców poznamy w trakcie gali. Na nagrody najwięcej szans mają twórcy filmów „Żeby nie było śladów”  w reż. Jana P. Matuszyńskiego (13 nominacji), „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego (10) i „Wszystkie nasze strachy” Łukasżów Ronduły i Gutta (7). W najważniejszej kategorii NAJLEPSZY FILM obok tych trzech nominowane są jeszcze „Aida” w reż. Jasmili Zbanic i „Moje wspaniałe życie” Łukasza Grzegorzka.

Oryginalne seriale KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI i KLANGOR zostały nominowane w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny.

Filmy „Żeby nie było śladów”, „Wesele” i „Wszystkie nasze strachy” możecie obejrzeć korzystając z Wypożyczalni PLAY NOW.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty