Powrót ‘Stranger Things’ w Netflix!

Udostępnij

Od niedawna możecie już oglądać gorącą nowość od Netflix – ‘Stranger Things. Sezon IV część I’! Od premiery pierwszego sezonu w 2016 roku serial stał się międzynarodowym fenomenem oraz uzyskał wiele prestiżowych nagród, w tym Emmy, Złoty Glob itp. Czy także kolejna odsłona zyska uznanie wśród użytkowników platformy?

Stranger Things. Sezon IV część I – czego tym razem możemy się spodziewać?

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony…

 

Dodatkowo na platformie Netflix możecie zobaczyć inne nowości, a szczególnie polecamy:

Kto zabił Sarę III

Miłość, śmierć i roboty. Sezon III

Oglądaj już teraz „Stranger Things. Sezon IV część I” oraz inne filmy i seriale na Netflix! To proste, wystarczy włączyć usługę „Netflix – płacę z Play” z możliwością płacenia za dostęp do serwisu na rachunku Play. Zakładając konto nie musisz podawać danych karty płatniczej. Aktywuj w aplikacji Play24 w sekcji Telewizja i wideo lub na swoim dekoderze TV BOX. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości