Powrót ‘Stranger Things’ w Netflix!

Od niedawna możecie już oglądać gorącą nowość od Netflix – ‘Stranger Things. Sezon IV część I’! Od premiery pierwszego sezonu w 2016 roku serial stał się międzynarodowym fenomenem oraz uzyskał wiele prestiżowych nagród, w tym Emmy, Złoty Glob itp. Czy także kolejna odsłona zyska uznanie wśród użytkowników platformy?

Stranger Things. Sezon IV część I – czego tym razem możemy się spodziewać?

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony…

 

Dodatkowo na platformie Netflix możecie zobaczyć inne nowości, a szczególnie polecamy:

Kto zabił Sarę III

Miłość, śmierć i roboty. Sezon III

Oglądaj już teraz „Stranger Things. Sezon IV część I” oraz inne filmy i seriale na Netflix! To proste, wystarczy włączyć usługę „Netflix – płacę z Play” z możliwością płacenia za dostęp do serwisu na rachunku Play. Zakładając konto nie musisz podawać danych karty płatniczej. Aktywuj w aplikacji Play24 w sekcji Telewizja i wideo lub na swoim dekoderze TV BOX. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty