Promocja w Wypożyczalni PLAY NOW. Wybrane filmy za 2 zł!

Udostępnij

Tylko do niedzieli 19 czerwca wybrane filmy za 2 zł w Wypożyczalni PLAY NOW. Wśród propozycji „Killerman”, „90 minut do śmierci”, „Wołyń” lub „10 rzeczy do zrobienia zanim zerwiemy” oraz wiele więcej… Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

Szczególnie polecamy:

Szpica
Szef agencji ochronnej SZPICA weźmie udział w akcji ratunkowej swojej klienta i jego córki przed najgroźniejszymi przestępcami na świecie.
W roli głównej Jackie Chan.

Jak pies z kotem
Prawdziwa historia obrazu słodko-gorzkiej relacji dwóch braci, którzy przez lata toczyli między sobą nieustane potyczki. Jednak pomimo różnic i wielu nieporozumień mogą na siebie liczyć. Kiedy jeden z nich zachoruje, drugi postanawia wspierać brata w trudnych momentach.
Film Janusza Kondriatuka. W rolach głównych Robert Więckiewicz oraz Olgierd Łukaszewicz.

Spragnieni życia
Historia bliskiej relacji sparaliżowanego bogacza z byłym kryminalistą. Mężczyzna po zwolnieniu warunkowym z więzienia zostaje opiekunem miliardera.
W obsadzie Bryan Cranston oraz Nicole Kidman.

Richard mówi do widzenia
Życie nie rozpieszcza Richarda, który cierpliwie przeżywa dzień po dniu jako prozaiczny profesor na jednym z collegów. Kiedy jednak dowiaduje się o nieuleczalnej chorobie postanawia zmienić diametralnie swoje życie – mianowicie pora na realizacje ukrytych pragnień oraz łamania zakazów.
W roli głównej Johnny Depp.

Wszystkie filmy objęte promocją znajdziecie w DEDYKOWANEJ SEKCJI dostępnej na TV BOXie, w aplikacji oraz na stronie playnow.pl
Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy Klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV BOX oraz ofert na kartę!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości