Huawei Nova Y70 z opaską Band 7 w prezencie

W ubiegłym tygodniu do naszej oferty wprowadziliśmy nowego smartfona – Huawei Nova Y70. Jakie są 3 powody, dla których warto zainteresować się tym modelem?

1. Bateria

6000 mAh to pojemność, która bez problemu pozwoli na cały dzień intensywnej pracy nawet najbardziej wymagających użytkowników, a przy statystycznym wykorzystaniu – nawet na dwa dni. Do tego ładowanie o mocy 22,5 W, które po 10 minutach podłączenia do ładowarki pozwoli na oglądanie filmów przez kolejne 3 godziny.

2. Aparat

48 Mpix jest złotym standardem w tej półce, ale tutaj dodatkowo mamy jasną przysłonę f/1.8, co pozwoli na lepsze wyciągnięcie szczegółów z fotografowanej sceny (zwłaszcza w słabszych warunkach oświetleniowych) i dodatkowe aparaty – szerokokątny 5 Mpix o kącie widzenia 120 stopni i trzeci o rozdzielczości 2 Mpix.

3. Ekran

Im większy ekran, tym lepiej widać na nim treści – duży wyświetlacz 6,75″ pozwoli na naprawdę wygodne przeglądanie stron internetowych, relacji w mediach społecznościowych czy granie w gry.

Dodatkowo w Play możecie zdecydować się na zestaw składający się z telefonu Huawei Nova Y70 wraz z gratisem – smartopaską Huawei Band 7:

Huawei Nova Y70 + Huawei Band 7

I tutaj znowu – jej 3 najważniejsze aspekty to:

1. Bateria

Pozwoli nawet na 14 dni pracy na baterii (a 10 przy intensywnym użytkowaniu). Z kolei jej szybkie ładowanie do pełna zajmuje nieco ponad godzinę – można ją w pełni naładować podczas oglądania filmu lub dwóch odcinków ulubionego serialu. Możecie więc z nią spać, a to szczególnie ważne, ponieważ oferuje…

2. Monitoring zdrowia

w tym pomiar tętna i poziomu saturacji krwi (nasycenia jej tlenem) 24 godziny na dobę! Poza standardowym monitorowaniem aktywności i treningów może ten analizować sen i poziom stresu. A te wszystkie dane będzie wyświetlać cudowny…

3. Ekran

AMOLED FullView, który jest czytelny w każdych warunkach. Świetnie będzie prezentować się na nim także aż 4000 tarcz dostępnych dla tej opaski, w tym te z funkcją always on (zawsze włączone), które umożliwiają wyświetlanie podstawowych informacji nawet przy wygaszonym ekranie.

Zainteresowani? Zestawu Huawei Nova Y70 wraz z opaską Huawei Band 7 w prezencie szukajcie w naszym eshopie (w ofertach MIX) oraz przy zamówieniach w salonach i przez telefon (także w abonamencie) 😊 Oczywiście ich liczba jest ograniczona, stąd jeśli naprawdę rozważacie jego zakup to nie ma co zwlekać z decyzją 😉

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty