Usługi w Play, które warto mieć #1 – Czytelnia w Play by Legimi

Zaczynamy nowy, ciekawy cykl, w którym przybliżymy Wam naprawdę ciekawe usługi dostępne w PLAY 💪 Przez najbliższe tygodnie pokażemy jak dużo ciekawych aplikacji i treści jest do dyspozycji dla naszych klientów. Co ważne – za wszystkie usługi wymienione w naszym cyklu można płacić na jednym rachunku, razem z fakturą za usługi telekomunikacyjne. Dzięki temu nie trzeba podpinać karty płatniczej a wszystkie opłaty są w jednym miejscu.

Nasz cykl zaczynamy od usługi, która pochodzi od firmy, która zrewolucjonizowała sposób w jaki czytamy (i słuchamy) książki, a mianowicie mowa o usłudze…

Czytelnia w Play by Legimi

140 tysięcy ebooków, audiobooków i synchrobooków® dostępnych bez limitu – to właśnie Czytelnia w Play, wyjątkowa usługa, dostępna dla naszych abonentów i abonentek, dostarczana przez Legimi. Prawdziwa gratka dla osób, które uwielbiają książki, nie tylko w formie cyfrowej. Wyjątkowa, mobilna biblioteka, dostępna na wyciągnięcie ręki.

Na półkach czekają tytuły najsłynniejszych światowych twórców i twórczyń (Stephen King, Harlan Coben, Margaret Atwood, Elena Ferrante, Jo Nesbø, Leigh Bardugo, Kristin Hannah), a także bestsellerowych rodzimych autorów i autorek (są wśród nich m.in. Olga Tokarczuk, Katarzyna Bonda, Szczepan Twardoch, Katarzyna Grochola, Remigiusz Mróz, Katarzyna Puzyńska i Wojciech Chmielarz). Proponujemy nie tylko beletrystykę, ale również najwyższej jakości literaturę faktu, poradniki, a także książki dla najmłodszych.

Czytaj do woli nowości, bestsellery i… cokolwiek wybierzesz już za 19,99 zł miesięcznie nawet na 4 urządzeniach (smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku). Zamawiając subskrypcję ebooki + audiobooki bez limitu (za 34,90 zł mies.), masz do dyspozycji książki zarówno w wersji tekstowej, jak i dźwiękowej, w tym unikatowy format, jaki są synchrobooki®. Co to jest? Dzięki synchrobookom® w dowolnej chwili możesz przełączać formaty, by nigdy nie odrywać się od lektury. Wciągnęła Cię książka, ale musisz odłożyć ebooka i wyjść na spacer z psem? Nic prostszego – wystarczy, że zsynchronizujesz aplikację na smartfonie i rozpocznij słuchanie od tej samej strony! Masz do dyspozycji już ponad 6 tys. synchrobooków®, a ich liczba dynamicznie rośnie.

Co więcej, w każdym miesiącu wraca do Ciebie równowartość 5 zł, które możesz wykorzystać na zakupy ebooków, audiobooków i książek papierowych w Legimi, uzyskując rabat w wys. nawet 50%! Jedna niska miesięczna opłata przekłada się na możliwość czytania (i słuchania) bez limitu!

Aplikacja Legimi, w której korzystasz z Czytelnią w Play, umożliwia m.in. sprawdzenie statystyk czytelniczych, synchronizację biblioteki książek na smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku (aplikacja zapamięta ostatnio czytaną lub słuchaną stronę), wygodne zarządzanie biblioteką tworzenie oraz edycję kolekcji, wybór kroju i rozmiaru czcionki, czytanie w trybie dziennym (do wyboru tło białe i sepia) lub nocnym (przy słabym świetle), a także korzystanie z trybu samochodowego dla audiobooków.

Czytelnię w Play możesz wypróbować przez 30 dni bez opłat!

Czytelnię w Play możesz aktywować na stronie play.pl a także w aplikacji Play24 i doliczać opłatę za nią do swojego rachunku telefonicznego. Oczywiście tylko wtedy, gdy usługa Ci się spodoba, ale w to akurat nie wątpimy… 😉 Jak zwykle odsyłamy też do naszej strony, na której możecie zapoznać się ze szczegółami usługi 🙂

Komentarze

  1. Ron pisze:

    Pewne rzeczy w tych czasach powinny być bezpłatne. Kiedy promocje i umowy na czas nieokreślony. Swojego czasu można było na stronie zamawiać.Raportuj

  2. Użytkownik pisze:

    Dlaczego w taryfie Biznes Europa i Świat jest dostępna tylko usługa czytelni bez dostępu do audiobooków?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty