Bawimy się nocą i dniem w strefie Play na Pol’and’Rock

Najpiękniejszy Festiwal Świata znowu przed nami! W ten weekend zapraszamy Was na Pol’and’Rock, tym razem na teren lotniska Czaplinek-Broczyno, gdzie w tym roku odbędzie się impreza. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć strefy PLAY! Zgodnie z hasłem night & day mamy dla Was atrakcje zarówno na dzień, jak i na noc. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Jest tego naprawdę dużo! Głównym punktem będzie odwrotna zjeżdżalnia, czyli nasz zakręcony tor przeszkód, na której będziecie mogli sprawdzić swoje siły. Nie zabraknie też znanej z poprzednich edycji ładowarni, gdzie naładujecie swoje urządzenia – w tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ prąd będzie pochodził prosto z paneli słonecznych (ale spokojnie – na pochmurne dni mamy też rozwiązanie zapasowe). Możecie także skorzystać ze stanowisk EKO w całości zasilnach przez energię wytwarzaną ze Słońca i wiatru. Zaprosimy Was też do malowania światłem, by stworzyć nieziemskie foty. Z kolei o muzyczną oprawę i same pozytywne beaty w naszej strefie zadba scena Red Bull, na której DJe wprawią wszystkich w imprezowy nastrój i rozkręcą imprezę po zachodzie Słońca.

Zadbaliśmy też o zasięg na festiwalu – na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno działa aż 6 dodatkowych stacji bazowych, dzięki którym uczestnicy festiwalu mogą w komfortowych warunkach pozostać w kontakcie z bliskimi czy dzielić się relacjami z zabawy.

Pol’and’Rock to świetna okazja do skorzystania z naszych promocji w ofertach na kartę – 100 GB na start, 100 GB na social media oraz 1200 GB przez rok!

Znajdź nas na festiwalu

Na miejscu spotkacie też ekipę Play i UPC oraz będziecie mieli szansę na zdobycie wyjątkowych gadżetów!

Jeśli nie będzie Was na miejscu możecie zawsze odwiedzić naszą stronę playdlawosp.pl!

Komentarze

 1. Jan pisze:

  Mniej zabawy a więcej pracy a numery przestaną uciekać co innych sieci.Raportuj

  • Ron pisze:

   Praca jest, bo rozbudowa idzie pełną parą. Zaraz będzie najwięcej stacji. Powodem takiego spadku (MNP) są wysokie abonamenty w ofertach nie łączonych i mała elastyczność.Raportuj

   • Jan pisze:

    Jeśli według ciebie pracą jest w nieskończoność pytanie o numer zgłoszenia to ja dziękuję a sieci wszystkie się modernizują.Raportuj

    • Ron pisze:

     Rozbudowa w takim tempie i z takimi planami? Chyba żadna sieć. Co do Obsługi, no niestety muszę się zgodzić, bo do tego potrzeba zainteresowań, a nie klepania… Pierwsza linia i tak nic nie ogarnia, a do tego rotacja.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty