Nowe pakiety UKRAINA XXL

Udostępnij

Klienci często kontaktujący się z numerami ukraińskimi mogą zdecydować się na nasze specjalne pakiety UKRAINA w ofertach na kartę. Dzięki nim mogą w mieć aż 1000 minut na połączenia do sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell, a także nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz duży pakiet internetu w Polsce w jednej, niskiej cenie.

Do istniejących pakietów dodajemy także coś dla najbardziej wymagających:

UKRAINA XXL

Aktywując go otrzymacie:

  • 1000 minut do Ukrainy (sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell)
  • nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce
  • nawet do 40 GB internetu w Polsce
  • dodatkowe 10 GB internetu na Viber i Messenger
  • 365 dni ważności konta (po aktywacji jak i odnowieniu pakietu)

Pogrubieniem zaznaczyliśmy dwie bardzo istotne nowości, których nie znajdziecie w pozostałych wersjach pakietu:

nielimitowane MMS-y

Do no-limitu w zakresie rozmów i SMS-ów dodajemy także wiadomości multimedialne MMS, dzięki czemu również w ten sposób można się komunikować bez dodatkowych opłat.

10 GB na Viber i Messenger

To popularne komunikatory, dzięki którym łatwo pozostać w kontakcie z bliskimi – w tym pakiecie przyznajemy dodatkowe 10 GB na korzystanie z tych aplikacji. Dzięki temu główne 40 GB można wykorzystać na inne potrzeby, na przykład na rozrywkę!

365 dni ważności konta

To rozwiązanie szczególnie ciekawe dla osób, które w ciągu roku podróżują między Polską a Ukrainą. W takim przypadku w kraju nad Wisłą można cieszyć się swobodą korzystania z telefonu, a pakiet wyłączyć (nie odnawiać) przekraczając granicę. Dzięki temu nie trzeba martwić się tym, że numer może zostać odłączony, ponieważ konto jest przedłużane automatycznie o 365 dni z każdym włączeniem i odnawianiem pakietu.

Nowy pakiet UKRAINA XXL dostępny jest w taryfach Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę odNOWA oraz Play Internet na Kartę 2.0.

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Aktywując nowe pakiety (w wersji 2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji Play24) możecie też uruchomić promocję 1200 GB na rok!

Szczegóły dotyczące wszystkich dostępnych pakietów znajdziecie na NASZEJ STRONIE.

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

  1. Nasi już wrócili w rejon Zaporoża. Korzystali intensywnie, a jednej z osób ten 1000 minut był zdecydowanie za mało, potrafiła wygadać w ciągu 2 tygodni :) Ale byli wdzięczni za te pakiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości