Promocja w Wypożyczalni!

Przygotowaliśmy dla Was promocję w Wypożyczalni, która będzie trwać do wtorku 16 sierpnia. Jeśli pogoda w długi weekend nie dopisze to zapraszamy na filmy do PLAY NOW 😊 W trakcie trwania promocji zachęcamy do zobaczenia takich filmów jak „Hellboy”, „Jumanji: Następny poziom”, „Jak zostać gwiazdą”, „After” czy „Dom strachów” – każdy po 5 zł 😊

Poniższych filmów nie możecie przegapić:

Wesele

Wojciech Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń”, „Drogówka”, „Róża” oraz rekordowego hitu „Kler”, który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. „Wesele” to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

Zobacz film

Pętla

Kinowy hit Patryka Vegi! Film pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem zaskakującej gry poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet.

Zobacz film

Na rauszu

Zdobywca Oscara dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego! „Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy… W roli głównej znakomity Mads Mikkelsen!

Zobacz film

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV oraz ofert na kartę! Całą listę filmów w promocji znajdziesz TUTAJ.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty